SoMachine Basic V1.1

Max Payne

Üye
Twido'nun yerini alacak Modicon M221 serisi PLC için editör SoMachine Basic V1.1 aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

SoMachine Basic V1.1 - Documents & Downloads

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
kardeş bu programla twido plc den program edilebilirmi

Kurulum esnasında twido ile ilişkilendirme seçeneği var onu tıklayıp kurun sorun çıkmaz.

Eray bey bilgasayara format atmak zorunda kaldım ve bu programı tekrar kurdum e-mail ile lisanslama yapıldığını hatırlıyorum fakat e-mail seçeneğini seçtiğimde gerekli bilgileri girdikten sonra işlemleri bitiriyorum E-mail has been sent diyor. Ama mail adresime baktığımda gelen bir mail yok ?

Yazılım ücretsiz süper

Klasik bilgisayarcı mantığı: eposta gelmeyen arkadaşlar tekrar lisanslamayı deneyebilirler.
(Aynısı başıma geldi)

Twido CPU'ları sırf twidosoft kullanımı berbat diye sevmiyordum. Fakat bu gerçekten harika olmuş. (Yine de faresiz kullanılan DOStum modsoft bir başka idi.)
Bir pnomatik konveyör çıkış yönlendirme işlemi yapmak isterken somachine basic kullandım. Dosyaya ihtiyacım ortadan kalktı ama başlangıç seviyesi örnek dosya arayanlar inceleyebilir. İş yarıda kaldığından bazı fonksiyonlar eksik ve test edilmedi ama temel proje işletim fonksiyonları hazır, çalışıyor.

Ekli dosyalar

• pnomatik konveyor ikili yonlu cikis.zip
    17.6 KB · Görüntüleme: 24
Somachine Basic 1.6 çıktı . Yenilikler mevcut. Zoom genişletilebilir Ladder . Datalog, Modbus IOscan gibi.. Saygılar

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri