Somachine 4.1 Full

What
I'm installing first time.
This will install in windows 10??
How to install ??

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
merhaba arkadaşlar programı başka bir dosyadan indirdim lisanslama ile ilgili problem yaşıyorum.Yardımcı olabilecek var mıdır?

Merhaba. Dosyayı indirdim ama somachine 4.1 dosya içerisinde yok. Yardımcı olabilirmisiniz.

so machine 4.3 indirdim kurdum ama somachine configuration manager açılıyor ama hiçbir yeri tıklama yapamıyorum .seçenekler dondurulmuş olarak karşıma çıkıyor problem nedir.yardımcı olacak birisi var mı

Ekli dosyalar

• Untitled 1.doc
    124.5 KB · Görüntüleme: 15
so machine 4.3 indirdim kurdum ama somachine configuration manager açılıyor ama hiçbir yeri tıklama yapamıyorum .seçenekler dondurulmuş olarak karşıma çıkıyor problem nedir.yardımcı olacak birisi var mı

Selamlar,

Anladığım kadarıyla 4.3ü tam olarak kuramamışsınız. Programı kurmak için bir tane yardımcı programa ihtiyaçınız var. Virtual Clone Drive kullanıyorum ben son derecek sağlıklı çalışıyor. .iso formatında olan dosyayı bunun içinde açmanı tavsiye ederim.
Bir ikinci konu ise Somachine 4.3 programının yenisi çıktı. Onu indirmeni tavsiye ederim. Mallesef yenisi için ufak bir lisans ücreti ödemen gerekecek ama 42 gün demosu var. En son güncel olan programın ismi Ecostruxe Machine Expert dir. Güncel versiyonu burdan indirebilirsin.
https://shop.exchange.se.com/en-US/apps/40901/ecostruxure-machine-expert

Kolay gelsin...

Selamlar,

Anladığım kadarıyla 4.3ü tam olarak kuramamışsınız. Programı kurmak için bir tane yardımcı programa ihtiyaçınız var. Virtual Clone Drive kullanıyorum ben son derecek sağlıklı çalışıyor. .iso formatında olan dosyayı bunun içinde açmanı tavsiye ederim.
Bir ikinci konu ise Somachine 4.3 programının yenisi çıktı. Onu indirmeni tavsiye ederim. Mallesef yenisi için ufak bir lisans ücreti ödemen gerekecek ama 42 gün demosu var. En son güncel olan programın ismi Ecostruxe Machine Expert dir. Güncel versiyonu burdan indirebilirsin.
https://shop.exchange.se.com/en-US/apps/40901/ecostruxure-machine-expert

Kolay gelsin...
Bu programda fbd varmı

widonws 7 ultimate destekliyor mu acaba bilen var mı

Forum istatistikleri

Konular
127,958
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular