Solidworks Electrical

tossu2008 arkadaşım,
başka değişik bildiğin özelliklerden de bahsede bilir misin kafamız karışmış durumda örneğin bilgisayarın çalışma hızı felan etkiliyor mu solid kablo numaralandırma, klemens numaralandırma, cihaz numaralandırma, part kullanı mı vs. bu konularda da karşılaştırma yapa bilirsen.

Teşekkürler...

tossu2008 arkadaşım,
başka değişik bildiğin özelliklerden de bahsede bilir misin kafamız karışmış durumda örneğin bilgisayarın çalışma hızı felan etkiliyor mu solid kablo numaralandırma, klemens numaralandırma, cihaz numaralandırma, part kullanı mı vs. bu konularda da karşılaştırma yapa bilirsen.

Teşekkürler...

slm arkadaşım ben yaklaşık bi senedir kullanıyorum öncelikle kablo klemens malzeme etiketleme raporlarının hepsini otomatik olarak çıkartabiliyo. benim gördüğüm kadarıyla bilgisayarın çalışmasını şu ana kadar etkilemedi. Basit bir arayzü olduğu için kullanımında bir zorluk yaşamadım sadece bir kaç ay özel yaptığım sembollerde kütüphaneyi geliştirmek zaman aldı ama şimdi daha hızlı çalışabiliyorum.

merhabalar. solidworks electrical da 2D footprints manager dan eklediğim parçaları nasıl boyutlandırabilirim? bilgisi olan cevap verebiir mi?

Arkadaşlar yenasoft solidworks satıcı firması YouTube kanalı var bu kanaldan electrical projesiyle ilgili videolara ulaşabilirsiniz.yada isterseniz cemal Şenkal YouTube kanalımdan izleme listesi oluşturdum ona bakınız

Solidworks Electrical iyidir

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri