Solid Works 2009

giyotin6

Üye
011509-1234-updatesolid13.png

Solid Works 2009 'a ihtiyacı olan varsa ÖM atması yeterlidir. Bu tür programlarda link paylaşımı yasak olduğu için vermiyorum ama isteyene ulaştırabilirim.

Solidworks Nedir, Ne İşe Yarar?
Solidworks, temel olarak bir bilgisayar destekli tasarım (3D CAD) olmasının yanında üzerinde barındırdığı test ve modül sistemleri sayesinde pek çok sektörde özenle ve sevgiyle kullanılan bir program. Peki solidworks kullanarak neler yapılabilir?

* Solidworks kullanarak ölçülü ve vektör tabanlı 3D çizimler yapılabilir.
* esnek yapısı sayesinde yaptığımız çalışmaları pek çok program üzerinde kullanabiliriz.
* Yaptığımız çizimler üzerinden teknik veriler alabiliriz.
* Montaj modülü sayesinde ayrı ayrı yaptığımız çalışmaları bir araya toplayabilir birlikte çalışabiliriz.
* Yaptığımız parçalar üzerinde darbe, statik v.b testler yapabilir çok ayrıntılı sonuçlara ulaşabiliriz.
* Çalışamalarımızı animasyon eklentisi sayesinde hareketlendirebiliriz.

Solidworks Çizim Örneği:
solid.jpg

Solidworks Hangi Sektörlerde ve Nerelerde Kullanılır?
Aslında bu sorunun cevabı; çizim gerektiren her sektörde solidworks kolayca ve rahatça kullanılabilir. Kullanım stili ve çalışma mantığının kolaylığı yanı sıra zengin içerikli bir program olduğu için uzun süre kullananlar bile her zaman solidworksten öğrenecek bir şeyler bulabilmektedir.

Merhaba Kardeş öncelikle sitedeki paylaşımların için teşekkür ederim senden bir isteğim olacak mümkünse bana solid Works programı gerekli elimde mevcut idi fakat hard disk patlayınca hepsi gitti yedek te almamış tım mümkünse bana solid works programını göndere bilirmisin elinde enson hangi versyon var ise fark etmez autocad de varsa onuda gönderirsen sevinirim .

2009 versiyonunu derste işlerken kullanmıştık, çok kullanışlı. Fakat Son sürümünü denemenizi tavsiye ederim, denemeyenler için söylüyorum.

kardeş merhaba bana solidwork programı lazım ögrenmek istiyorum mail adresim ************

Moderatör tarafında düzenlendi:
bir ara sitesinden formu doldurup sadece kargo ücretini ödeyerek orjinal içeriğe sahip oluyorduk.Yine olsa keşke

merhaba. bana da link gönderebilir misiniz? yeni üye olduğum için ö.m. atamıyorum. şimdiden teşekkür ederim.

S.a kardeşim. solidworks 2009 veya 2010 linkini banada gönderirsen çok sevinirim 2 3 gündür arıyorum hem netten hem torrentten fakat hala elle tutulur birşey bulamadım.

Sn. daredevil1453,

Forumumuzda illegal paylaşım yasaktır.

Bilginize,

kardeşim bana programı gönderirsen çok makbule geçmiş olucak bina yerleştirme projem var çizmem gereken arıyodum günlerdir buna gönderebilirsin şimdiden teşekkür ederim
muhammetgencc gmail.com

solidworks u ileri seviyede öğrenmek istiyorum. Acaba elinizde hiç eğitim cd si var mı??

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri