Solid State Relay

kahraman 77

Paylaşımcı üye
Arkadaşlar

Bir çok marka solid state röle kullandım.İçlerinde en dayanıklısı Gefran marka olarak karar verdim.
Özellikle kısa devre korumalı olduğu için arıza yapmıyor.

ELCO marka da iyidir. Isitici direkt kısa devre oldu. Makinanin ana beslemesi olan c40A otomatik sigortasindan attırdı. SSR arızalanmadı. SSR 40A 400V tek faz idi.

ELCO SC1-30D40660A (48-660VAC)

merhaba arkadaşlar

3 fazlı 20 kw lık rezistans grubunu PID kontrollü yapmayı planlıyorum. daha önce ssr ile çalışma yapmadım. marka bilinirliği ve kalite konusunda önerebileceğiniz bir ürün mevcut mudur?

bir tane buldum fakat emin olamadım

EPDA3 SERİSİ
Solid State Röle

EPDA3 ; 25, 40 ve 50A AC trifaze yük akımı, 8~30V AC/DC giriş gerilimine sahip,50~480V AC yük gerilimli, sıfır geçişli, AC yük anahtarlama röleleridir. LED göstergelerinden çalışmaları kolaylıkla izlenebilir. Pik gerilimler için varistörlü korumaya sahiptirler. Opsiyonel olarak termistörlü üretilebilen modelleri 50°C nin üstünde termistör rölesini kapatırlar. Böylelikle ürüne uygun ETS-99-100F referanslı soğutucunun fanını igtiyaç anında aktif hale getirebilirler.

ELCO marka iyidir. 40A660V Monofaze SSR vardı panoda Isıtıcı kisadevre olmuş. Panoyu besleyen C25 A otomatik sigorta yı da attırdı. SSR bozulmadı. Diğer markalarda Isıtıcı kisadevre olunca SSR de kisadevre oluyor değiştirmek gerekiyor.

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri