Solid Stade Röle Marka önerileriniz?

infiltrate

Üye
Daha Önce Hiç Solid Stade Kullanmadım. 1 amper kadar geçiricem hızlı anahtarlama yapıcam. Marka önerileriniz nedir. 24 vdc ile kontrol çıkış 24 volt dc ac farketmez... Şimdiden Teşekkürler...

kardeşim o amperde istediğin ssr kullan fark etmez amper yüksek olsa ozaman derim sana coruzet enda carlo gavazzi diye öneririmde üzerinden çekecegin bir amperse fiyat olarak en uygun hangisi ise onu al derim çünkü ssr lerde çekecegin amper önemlidir

kardeşim o amperde istediğin ssr kullan fark etmez amper yüksek olsa ozaman derim sana coruzet enda carlo gavazzi diye öneririmde üzerinden çekecegin bir amperse fiyat olarak en uygun hangisi ise onu al derim çünkü ssr lerde çekecegin amper önemlidir

Merhaba;
Bende arkadaşıma katılamkatayım.1 Amper degeri için hesaplı olan hangisiyse onu kullanın.Sorun arzetmeyecektir.
Kolaygelsin...

Ben uzun süredir omron solid state role kullanıyorum hiç bir problemle karşılaşmadım şimdiye kadar.

arkadaşlar liner voltaj ile sürülen ssr hangi markada var katalog yada manueli olan arkadaşlar var ise paylaşa bilirmi

coruzet markanın çok başarılı olduğunu bizzat gördüm, bir lunapark raylı tren sisteminde kullanmıştım yaklaşık olarak 4 marka kullandık 24 saat içinde kontak yapışıp kalıyordu... coruzet kullandım yaklaşık 4 senedir çalışıyor halen...

başarılı çalışmalar....

coruzet markanın çok başarılı olduğunu bizzat gördüm, bir lunapark raylı tren sisteminde kullanmıştım yaklaşık olarak 4 marka kullandık 24 saat içinde kontak yapışıp kalıyordu... coruzet kullandım yaklaşık 4 senedir çalışıyor halen...

başarılı çalışmalar....
Benim kafam karıştı, galiba sıcaktan. Neyin kontağı yapışıp kalıyor?

kardeşim düşük akım çekeceksen ve hızlı olmasını istiyorsan phoenix contact marka ve sanırım plc modeliniöneririm hem hızlı hem az yer kaplar hemde arızalanırsa sadece ssr modülünü değiştirebiliyorsun

PHOENIX CONTACT

bu linki bir araştır istersen

dusuk amperde markayı takıntı yapma
solıd statede bazı ısım yapmıs markalar var ama takıntı sebebı olacak kadar hangısı kalıtelı dersen ona bısey dıyemem
katalogları ıncele ve kararını ona gore ver derım
kolay gelsun

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri