solenoid valf elektrik bağlantısı yardım

arkadaşlar soğuk oda deposunu yıkıp kalıbın soğutulması için sistem yapıcam selonoid bağlantısı hakkında bıldı verırsenız sevınırım kontaktor kullanmaya bılırım.elektrık bağlantısı hakkında bılgı verırsenız sevınırım.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İnternette çok.
selenoid_vana_sema.png

Suat burada amacin onemli. Sistemi supurup gazi toplayarakmi sistemi durdurmak istiyorsun.

Sistem zaten calisan bir sistemi sokup baska bir yerde kullanacaksan zaten eski sistemde baglanacagi yer vardir. Senin oraya baglaman yeterlidir.

abi termostat attığında sıvı hattındakı gazın evaparatore gıtmesını engellemek ver nereye bağlanacağı

Dostum,

Sana normal uygulamayi anlatayim gerisi sana kalmis.

Isletme termostati cikisini selonoide baglarsin. Alcak basinc prezostadida kompresoru kontrol eder. Şimdi mahal sıcaklığı set ettiğin sıcaklığa geldiğinde selonoid bırakır. Kompresör alcak basınç prezostadına bağlı oşduğu için çalışmaya devam eder. Ne zaman sistem basıncı ayarlanan alçak basınç değerine ulaştı o zaman kompresör durur.

Mahal sıcaklığı ısındığında termostat selonoide yol verir ve evaporatör basıncını yükseltir sonrasında alçak basınç kompresörü serbest bırakır ve çalışmaya başlar.

Ana mantık bu.

Dostum,

Sana normal uygulamayi anlatayim gerisi sana kalmis.

Isletme termostati cikisini selonoide baglarsin. Alcak basinc prezostadida kompresoru kontrol eder. Şimdi mahal sıcaklığı set ettiğin sıcaklığa geldiğinde selonoid bırakır. Kompresör alcak basınç prezostadına bağlı oşduğu için çalışmaya devam eder. Ne zaman sistem basıncı ayarlanan alçak basınç değerine ulaştı o zaman kompresör durur.

Mahal sıcaklığı ısındığında termostat selonoide yol verir ve evaporatör basıncını yükseltir sonrasında alçak basınç kompresörü serbest bırakır ve çalışmaya başlar.

Ana mantık bu.
abi özele gelirse sevinirim

Anlamadim dostum?

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,596
Son üye
anilhikmet

Yeni konular

Geri