Solar wind hybrıd charge controller

yücelcan

Üye
Arkadaşlar herkese selam bu cihazı dc türbin ile beslediğimizde akü çıkışı bağlı iken alternatör motor oluyor ürün bağlantı ve teknik dökümanları yok

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
DC türbin kabul etmiyordur belki

Alternative+Energy%2310.jpg

Arkadaşlar herkese selam bu cihazı dc türbin ile beslediğimizde akü çıkışı bağlı iken alternatör motor oluyor ürün bağlantı ve teknik dökümanları yok
Marka model veya linki yok mu? Bağlantıları nasıl yaptınız?

arkadaşım servis çağır diyeceğim yine bana kızacaklar, görseli, markası, modeli, nerde kullanıyorsun yada kullanacaksın, ne çalıştırıyor yada çalıştıracaksın, elinde olan diğer şeyler ne bunları da paylaşırsan seve seve yardımcı oluruz. biraz bilgi lütfen. ben liseyi 8 senede bitirdim, kimine göre geç ve güç anlarım. kimine görede yüksek ihtisas yapmışım. şimdi bu soruyu geç ve güç anlayan tarafıma sor.

Forum istatistikleri

Konular
128,121
Kullanıcılar
449,826
Son üye
SK.

Yeni konular

Geri