Solar projektör

Merhaba

Reklam tabelalarını beslemek için mevcutta 4 adet 100w projektör bulunmakta. IP65 sertifikalı 8500 Lm ışık akısına sahip 6500 K sıcaklığında bir solar projektör aramaktayım.

Bu sistem ile ilgili bazı online alışveriş sitelerinde 100 w gücünde solar projektörler var ancak kaliteli ve işlevsel olabileceğini sanmıyorum. Öğrendiğim kadarı ile bu güç için yaklaşık 2 m² panel gerekli imiş. Böyle bir bütün halinde projektör var mıdır yoksa paneller ve aküler şeklinde kompakt bir sistem mi kurulması gerekir

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
CATA iyi markalardan birisidir ancak kendi panel ve batarya siatemi 2-3saatlik kesintiyi amorte eder.
https://www.elektromarketim.com/cat...MIzdTE3LOD8wIV1uR3Ch2mjgdIECEYASABEgLaavD_BwE

Sizin çalışma şekli talebiniz nedir? Onu bilirsek ona göre tavsiyede bulunabiliriz.
Bu reklam tabelaları otoyol üzerinde bulunuyor. Yaklaşık 10 12 saat sürekli yanmak durumunda. Çift taraflı tabela ve tek tarafı için 4 adet 100w projektör mevcut kullanılmakta. Ben bir bütün olarak solar projektör takmak istiyorum kendi paneli aküsü içerisinde bulunan

Bu reklam tabelaları otoyol üzerinde bulunuyor. Yaklaşık 10 12 saat sürekli yanmak durumunda. Çift taraflı tabela ve tek tarafı için 4 adet 100w projektör mevcut kullanılmakta. Ben bir bütün olarak solar projektör takmak istiyorum kendi paneli aküsü içerisinde bulunan
4 projektör için bir panel+akü+inverter sistemi kurmak daha iyi olur.
Talebe uygun şöyle bir ürün var ama uzun vadede istediğiniz performansı alabilir misiniz şüpheliyim.
https://www.hepsiburada.com/cata-gu...ct-4640-p-HBV0000141L0R?magaza=erfsolarenerji

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,839
Son üye
Qkay

Yeni konular

Geri