Solar panel sistem otomasyonu

Ben yanında akü kullanıyorum. O yüzden açma kapama için kondaktör aldım. Ancak şöyle bir sorunla karşı karşıyayım. Akü biterken kondaktör 1 saat boyunca sonsuz açma ve kapama yapıyor. Bunu nasıl engellerim?

Sizin dediğinizde kullanılmayan ürettiğim elektrik direk Şebeke akacaktır. Ben bunu istemiyorum.

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
çift zamanlı sayaç takılması gerekir. Ben bunu istemyorum

Bu iş için solar panel sistemde anlık elektrik kesildiğinde 1 saat boyunca elektriği kesecek zamanlayıcı var mı?

jeneratör kontrol paneli işinizi görür gibi me geliyor bir jeneratör servisi ile irtibata geçseniz sanırım kontrol paneli konusunda yardımcı olurlar.reklam olurmu bilmiyorum kusura bakmayın ama örnek olması açısından şu link i incelemenizi öneririrm http://www.emkoelektronik.com.tr/tr...ik-jenerator-kontrol-ve-transfer-panelleri-20 saygılarımla kolay gelsin...

Dediğiniz kontaktörün jeneratör için üretilmiş versiyonu. Ben cevabımı buldum. 10 saat öteleme yapan zamanlayıcı röleleri var bunlar işimi görebilir. Zamanlayıcı röleler ile ilgili öneriniz var mı?

otomatik kumanda ile çok basit bir şekilde çözülebilir

Adam yardim istemis bindereden su getirmissininz..

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,934
Son üye
peldayilmaz

Yeni konular

Geri