sokak aydınlatma kablo kesiti

Benim bir sorum vardı; yari gece uygulamasi yapılan yerlerde neden 2 tane sokak fazı kullanılıyor?
atlamalı yakmak için. yani 1 direk yanarken diğeri yanmaması için. ben daha görmedim uygulanıyor mu ?

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Her çift konsollu direğe bir faz verelim deyip ekteki hesabı verirseniz tamamen yanlış yapmış olursunuz. Yaptığınız hesabı ancak üç konsollu direk olup her armatüre bir faz verilimesi durumunda uygulayablirsiniz.
Her çift konsolluğu direğe bir faz verilmesi durumunuda toplam %e gerilim düşümü daha vahim bir değerdedir. Hesabın doğrusu ekteki gibidir.
Excel dosyasında formulde 0.037 yazıyor nereden geliyor 0.074 olması gerekmez mi
Her çift konsollu direğe bir faz verelim deyip ekteki hesabı verirseniz tamamen yanlış yapmış olursunuz. Yaptığınız hesabı ancak üç konsollu direk olup her armatüre bir faz verilimesi durumunda uygulayablirsiniz.
Her çift konsolluğu direğe bir faz verilmesi durumunuda toplam %e gerilim düşümü daha vahim bir değerdedir. Hesabın doğrusu ekteki gibidir.
Hesap da gerilim düşümü formülünü 0.037 yerine 0.074 olması gerekmez mi
Excel de gerilim düşümü formülünü dde 0.037 yerine 0.074 yazması gerekmez mi

Forum istatistikleri

Konular
128,118
Kullanıcılar
449,822
Son üye
hamidettin

Yeni konular

Geri