Soft starter

Abilerim simenns sirus modeli soft starter ile 22 kw motor sürmek istiyorum iki sorum olacak 1.cisi motor klemensini yıldızı üçgen mi bağlamamıx gerekiyor 2. Olarak da üstünde ayar tuşları t yazan yer zaman ama altın da u yazan yer ile neyi ayarlamış oluyor um

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.

vecivicivokke

"Elektrik'ten elektriği bilen korkar!!! "
Yönetici
Yönetici
Abilerim simenns sirus modeli soft starter ile 22 kw motor sürmek istiyorum iki sorum olacak 1.cisi motor klemensini yıldızı üçgen mi bağlamamıx gerekiyor 2. Olarak da üstünde ayar tuşları t yazan yer zaman ama altın da u yazan yer ile neyi ayarlamış oluyor um
U yumuşak kalkış

eskici09

Üye
22 kw motorda yıldızı diye söylediğiniz kısmı klaik yıldız-üçgen yol verme ile olduğunu düşünmekteyim , siz bunu kaldırıp soft starter ile yol vereceksiniz sanırım. eğer motor klemensinde birşey yapmak istemiyorsanız , klemesten çıkan uçları karşılıklı birleştirerek soft starterın çıkışına girebilirsiniz.

Forum istatistikleri

Konular
122,939
Kullanıcılar
440,330
Son üye
erkanozgan

Yeni konular