smps güç devresi yardım

abiler iyi akşamlar

40 v gireccek çıkışta 9 v sabit en az da 1 amper çıkış olacak smps entegreli devre ile olucak yardımlarınızı bekliyorum smps çözemedim
şimdiden teşekkürler

iyi akşamlar linkteki malzemeyi detaylı incele derim https://www.onsemi.com/pub/Collateral/LM2596-D.PDF umarım işine yarar.saygılar.

abi cevap için teşekkür ederim şimdi sana bi soru sorayım öğretmenim smps güç devresi yapıalcak dedi ama fazla bi bilgi vermedi
smps ile ilgili bi bilgim yok internetden öğrenmeye çalışıyorum bu pdf de kı devrede 5 v 3a çıkış almış peki bu devre smps devresi mi smps devresi nasıl bışı bu smps olamsı ıçın ne olması gerek

rica ederim smps SWİTCH MODE POWER SUPPLY anlamında devre dc den dc ye smps devresi lm2596 adj modeli pdf nin 21 sayfasında bunu yap çıkışını istediğin voltajda (devrede 50 k ohm) trimpot yada potansiyometre ile sabitle.kolay gelsin umarım işine yarar.

rica ederim smps SWİTCH MODE POWER SUPPLY anlamında devre dc den dc ye smps devresi lm2596 adj modeli pdf nin 21 sayfasında bunu yap çıkışını istediğin voltajda (devrede 50 k ohm) trimpot yada potansiyometre ile sabitle.kolay gelsin umarım işine yarar.
iyi akşamlar öğretmen kabul ettı dediğiniz devreye çok teşekkürler
iyi yıllar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,909
Son üye
T_K

Yeni konular

Geri