SMM Tamamlama Kursu

Been zaten odalardan daha bir hayır görmedim dergide sanarsın mesleki değil siyasi dergi gibi paso aidat kesiyor ancak

• Elektrik 1 kV Altı ve Üstü SMM Belgesi
Bu belge ile Elektrik Mühendisliğine ait her türlü proje, sözleşme ve danışmanlık, müşavirlik hizmetleri yapılabilir. Bu belgeyi alabilmek için Elektrik-Elektronik Mühendisi ünvanlı üyelerimizin transkriptlerinde yüksek gerilim tekniği", "elektrik makinaları", "elektrik tesisleri"(koruma, üretim, iletim, dağıtım‘dan biri) derslerinin tamamının veya bu derslerle aynı içerikte olup, farklı isimler altında olan derslerin bulunması veya bu dersleri sonradan tamamladıklarını üniversitelerden belgelemeleri gerekmektedir.

Bu dersler sadece üniversitelerden tamamlanabilir. Odamız bu dersleri kanun gereğince veremez. Şu anda;

Gazi Üniversitesi
Mersin Üniversitesi
Yıldız Teknik Üniversitesi
Ege Üniversitesi
Çukurova Üniversitesi
bu dersleri sonradan tamamlamak isteyen üyelerimiz için açmaktadırlar. Ancak uzaktan eğitim şeklinde verilen dersler kabul edilmemektedir. Örneğin Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi‘nden 09.03.2012‘den sonra yapılacak başvurular kabul edilmemektedir.

EMO dan alıntı.Yani
Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi mezunu alamaz mı demek ne demek anlamadım?
Anlayan var ise anlatabilir mi?

Şu anda güncel kayıt yapan üniversite var mıdır? Bilen arkadaş varsa paylaşabilir mi?

Şu anda güncel kayıt yapan üniversite var mıdır? Bilen arkadaş varsa paylaşabilir mi?

Ben sordum, ben cevaplayayım. İzmir çevresindeki arkadaşlar için Yaşar Üniversitesi YÜSEM SMM tamamlama için derslere önkayıt almaya başlamıştır. Ben ön kaydımı yaptırdım. Makul sayılabilecek bir ücretle, çalışanlarında kolaylıkla katılabileceği, pazar günleri yapılacak derslere (toplam 5 hafta, 42 saat) ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ne kadar çabuk kontejyan dolarsa, o kadar çabuk başlayacak.

Şimdiden kolay gelsin...

Ben sordum, ben cevaplayayım. İzmir çevresindeki arkadaşlar için Yaşar Üniversitesi YÜSEM SMM tamamlama için derslere önkayıt almaya başlamıştır. Ben ön kaydımı yaptırdım. Makul sayılabilecek bir ücretle, çalışanlarında kolaylıkla katılabileceği, pazar günleri yapılacak derslere (toplam 5 hafta, 42 saat) ön kayıt yaptırabilirsiniz. Ne kadar çabuk kontejyan dolarsa, o kadar çabuk başlayacak.

Şimdiden kolay gelsin...

istanbul çevresinde bulamadığım için ben de kayıt yaptırdım. Sanırım 10 kişi civarı olduğumuz zaman başlayacak. Haftasonu olması güzel..

Yıldız Teknik Üniversitesinde Celal Kocatepe veriyordu bizim zamanımızda Yüksek Gerilim Tekniği

Hakkaten şu odaların çalışmasını bi düzenleseler eem ciler de em cilerde kurtulsa :D

Arkadaşlar en yakında kırıkkale üniversitesi bu kursu veriyor. Emo'nun sitesine de eklemişler. Bilginiz olsun.

arkadaşlar dersleri nerden tamamlayabiliriz acaba bilgisi olanlar lütfen cevaplasın.

çukurova üniversitesi şu anda vermekte şubat ayında başlıcak dersler hemen kaydınızı yaptırın

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri