SMD LED Nereden Bulabilirim?

Merhaba bana bir proje için yaklaşık 200 ad. SMD (Yüzey temaslı) LED lazım. Eğer bu proje tutarsa 20 katı daha almam gerekecek. SMD ledleri piyasada nerelerden alabilirim ya da internet üzerinden alınabilir mi? Lütfen yardımcı olun.

SMD ancak hangisi? 3014, 3528, 5050, 5630'mu? Tek çip üç çip? Kaç lümen? SMD ledler normalde 1000'lik şeritte satılır...

Paypal yada kredi karti hesabiniz varsa google dan arastirip bir suru smd led satan firma bulabilirsiniz. Ozellikle hong kong yada cin li firma var. Ben smd ledlerimi ebaydan satin alirim oldukca ucuz. Kolay gelsin

burda var site güvenlidir 5 senedir burdan alış veriş yapıyorum kargo 3 günde geliyo servisi varsa oraya müracaat et !
WWW.DİRENC.NET

heryerden bulursun bulunmıyacak malzeme değil kaç bin adet lazım ? sayın dexxenın dedığı gıbı marka renk tip 1210,1206,805 daha bırçok tipi var bunları yazmamışsın sanırım konu açilsında ne olursa olsun hatta takip ettığını sanmıyorum kusura bakma:)
Merhaba bana bir proje için yaklaşık 200 ad. SMD (Yüzey temaslı) LED lazım. Eğer bu proje tutarsa 20 katı daha almam gerekecek. SMD ledleri piyasada nerelerden alabilirim ya da internet üzerinden alınabilir mi? Lütfen yardımcı olun.

Konu eski fakat yeni konu acmak istemedim.

Internetten baktigim kadari ile hep kargo sistemiyle satis var.
Bana gun icinde lazim. Dukkana gidip alma sansim yok herhalde.

Istanbuldayim. Yazicioglu ya da selanik pasajinda bulunmaz mi bu smd turu ledler.

Tesekkurler

karaköy elektronikçiler pasajında gırışte solda tempo elektronik var orada bulabılırsın

Kesinlikle Direnc.Net

ben bazen bizim mahalledeki televizyoncu arkadaşa sipariş veriyorum. malzeme aldığında banada alıyor. acil durumlar için işe yarıyor fakat biraz pahalı oluyor tabi

Forum istatistikleri

Konular
128,162
Kullanıcılar
449,921
Son üye
TursuBidonu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri