SKP Pensesi Yardım

arkadaşlar merhaba
skp sıkma pensesi alacağım hangi markayı tercih edersiniz?
kolay gelsin

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Elektrik malzemesi üreten büyük firmaların fiyat listelerinde az çok mevcuttur, ya kendileri üretir ya da satışını yaparlar. ( Klemsan gibi,) burada ihtiyacınızı siz belirleyeceksiniz. kaç milimetre kesite kadar papuç kullacaksınız, işin seriliği vs., çünkü ağız yapıları nedeniyle penseler, gruplara ayrılıyor 6-50 mm2 gibi, 6 lık kablo ile 50 mm ye kadar mesala , 10-120 gibi..kimi hidrolik...vs...çok nadir skp kullanıyorsanız ihtiyacınıza göre bir aralıkta alırsınız bir fikir vermesi için bir kaç isim verebilirim.

ŞAFAKSAN | Mekanik Sıkma Pensesi, Mekanik Pabuç Sıkma Pensesi, Pabuç Sıkma Pensesi | Safaksan |

Şafak Elektrik

bunlar farklı iki firma...bayilerdende alınabilir, kendileride verirler arayıp sorabilirsiniz.

kardeş elektrikte ithal bir marka var

:: KARDEŞ ELEKTRİK SAN. TİC. A.Ş. :: - Fiyat Listesi

(3.58 mb sayfa 48 fiyatlı )

klemsanda belli bir kesite kadar , fiyat listesi sitelerinde mevcut

Klemsan Elektrik ve Elektronik

biz daha önce şafaksandan kullanmıştık, fiyatı diğerlerinden ucuzdur, yerli, fiyatı kesitler belirler, bir telefon ile sorarsınız...birde kullanılacak papuç kaliteli olmalı, (simpaları iyi olarak hatırlıyorum) yani şafaksanın pensesini alabilirsiniz fakat kendi papuçlarını kullanmıyabilirsiniz.

...biz bugünlerde şafaksandan ksp serisinden iki ürün alacağız KSP-150 ve KSP-240 büyük ihtimal

Kolay gelsin.

Hidrolik tip klauke güzel ve kaliteli bir ürün.Tavsiye ederim.

slm arkadaşlar bana yardımcı olursanız sevinirim.klaukenin muadili olan tekhanın HT 300 modelini kullanıyorum.pensenin hidrolik yağını değitirdim.Havası alınması gerekiyormuş bunu nasıl yapabilirim
Teşekkür ederim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben şafak aldım mekanık 600 tl civarı 6*240 mm arası kablo sıkar kolları acılır kapanır

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri