Size bir sorum var: Ne türlerden site kurardınız?

bilges

Üye
madem teknolojiden konuşuyoruz şöyle bir soru sorayım size siz olsaydınız ne tür ve ya ne türlerden site kurardınız (detaylı) :rolleyes:

Moderatör tarafında düzenlendi:
ben olsam zaten kurmayıda düşünüyorum tam olarak bir elektronik satış sistemli site kurardım internet bankacılıklı felan hatta daha ileri gidip izmir e ve Türkiyenin her yerine bayilikler verirdim elektronik kitaplar satar elektronik malzemeler satardım

üyelerinin devre tasarlayıp pazarlayabileceği bi site kurardım her satıştan kendime bi pay alırdım...adınıda www.devreyapsat.net koyardım.

Ben markete gidip alışveriş yapmayı sevmiyorum, şöyle ekmek, zeytin, peynir ve marketten alınabilecek herşeyi internetten alıp evimize kadar getiren bir site olabilir :)

ben olsam zaten kurmayıda düşünüyorum tam olarak bir elektronik satış sistemli site kurardım internet bankacılıklı felan hatta daha ileri gidip izmir e ve Türkiyenin her yerine bayilikler verirdim elektronik kitaplar satar elektronik malzemeler satardım

evet böyle bir site bende düşünmüştüm... hatta bir tane sanal mağaza alıyordum. ama baktımki elde satacak çok fazla ürün yok.sanal mağaza fiyatıda 1250-1500 arası gidiyor... evet diğer fikir de çok güzel www.devreyapsat.net zaten burada yaza yaza herhalde olmayan bir siteyi var yapacağız:):)

başarılı çalışmalar...

evet böyle bir site bende düşünmüştüm... hatta bir tane sanal mağaza alıyordum. ama baktımki elde satacak çok fazla ürün yok.sanal mağaza fiyatıda 1250-1500 arası gidiyor... evet diğer fikir de çok güzel www.devreyapsat.net zaten burada yaza yaza herhalde olmayan bir siteyi var yapacağız:):)

başarılı çalışmalar...

bu tip sitelerin çalışma mantığını bilen varmı acaba?

cok büyük firmalar internet üzerinden satış yapıyor malı kargo ile gönderiyor. şartları normal mağza satışı gibi ödeme kıredi kartı veya kapıda ödeme peşin veya kıredi kartı ile
ve faturalı mağza olarak mikrosun sanal satış yerleri ve internet.üzerinden

Forum istatistikleri

Konular
128,175
Kullanıcılar
449,938
Son üye
Dragonov

Yeni konular

Geri