Sizce En İyi Pense Hangisi?

karar werdım knıpex alacam yardımlarınız ıcın tesekkurler sag olun

knipex eski den daha iyi bir pense idi ama şimdiki penselerin sapları çıkıyo...
benim oyumda yan keski karga burnu knipex...pense izeltaş....

kullanılacak takım üzerinde izolasyon test sembolünü görmek gerekir bence seri olarak üretilen hiçbir takımda bu sembolü göremezsiniz ben sadece knipex te gördüm ve 10kv ta test edildiğini öğrendim.

senelerden beriii trdaş arıza servisi izeltaş kullanıyo
iş kazaları olsun kullanım açısından olsun
gayet güvenilir

özellikle belirteyim eski knipexsler harika karga burnu ve yankeskisi halen alınabilir yankeskileri artık çok çabuk köreliyor ama penseye gelince kesinlikle izeltaş

herkes kendi kullanımına ve tecrübesine göre önerilerini sunuyor. Şu soruya cevap verilirse daha doğru bir yolu tercih etmiş oluruz.

Önerilmiş olan markaların isimlerinin yazmadığı el aletlerini(pense, yan keski vs...) önünüze getirseler ve bazı testlerden geçirip iyi olanı tercih etmeniz istense, kişiden kişiye değişmeyecek(objektif) hangi testleri yaparak önünüze gelenden birini tercih edersiniz?

saygılar...

herkes kendi kullanımına ve tecrübesine göre önerilerini sunuyor. Şu soruya cevap verilirse daha doğru bir yolu tercih etmiş oluruz.

Önerilmiş olan markaların isimlerinin yazmadığı el aletlerini(pense, yan keski vs...) önünüze getirseler ve bazı testlerden geçirip iyi olanı tercih etmeniz istense, kişiden kişiye değişmeyecek(objektif) hangi testleri yaparak önünüze gelenden birini tercih edersiniz?

saygılar...

Bu türden durumlarda objektifliğin olamayacağını belirtmek isterim.
Yıllar önce bir müşteri ürettiğimiz klozetlerin çok alçak olduğunu söylemişti.Kontrol şefi arkadaşım da bunun avrupada bir standart olduğunu farklı uygulamalar olamayacağını belirtmişti.
Müşteri ise ''benim basketbolcu müşterim var. Boyu 2metre .Adam klozete oturunca bacakları kafasına çarpıyor.Bunun standardı mı olur?''demişti.
İşler farklı, eller farklı olunca objektif(nesnel)değil Subjektif(kişisel,zati)yorumlar olması kaçınılmazdır
(Avrupa standardı kaldırdı)

bende knipex kullanıyorum 15 yıl oldu süper bence izeltaş ne kadar kırılmaya karşı değiştirme garantisi versede knipex daha kaliteli diyorum

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,903
Son üye
furoz6868

Yeni konular

Geri