Siteye kayıt olamıyorum

Değerli ustalar konu dışı ama fikrinizi almak istiyorum. TNCTR.com isminde bir site var kayıt olamıyorum,ben mi hata yapıyorum yoksa sitede mi bir sıkıntı var.

Sayın arkaplan bunu daha önce denedim mesaj attım ama hiç bir cevap gelmedi,verdiğiniz linkten yine yazdım gönderdim, sonucu bekleyelim.

foruma vermiş olduğunuz email hakkında !!!
email kutunuzda veyagereksiz kutunuzda doğrulama mesajı istemesin .

kolay gelsin sağlıcakla kalın

10-15 kez iletişim sayfasından mesaj gönderdim e- mail adresime hiç bir cevap gelmedi.
yeniden iki tane e- mail adresi edindim onlarla da kaydolmak istedim yine kayıt yapmıyorlar.

ben üyeyim istediğin bir şey varsa indirebilirim, yada indirme linkini size verebilirim

Teşekkür ederim,iyi olur.Şimdiye kadar ben böyle bir site görmedim,hemen hemen her siteye kayıt yapılabiliyor,benim bur da istediğim başkalarınında denemesi, kayıt olabiliyorlar mı?

ben sitede herhangi bir engel göremedim kullanıcı adı eposta ve şifre oluşturarak yeni kullanıcı oluşturdum, yalnız şifre oluşturmada bayağı sıkı

Ben de kayıt oluşturuyorum ,bir ekran geliyor "gmail adresinize onaylama kodu gönderildi" diye açıyorum e- posta adresini bir şey yok.
Neyse önemli değil olmuyor ne yapalım.Teşekkürler.

email adresi gmail yerine
hotmail ( email adresi alın ) kullananın durum ne olacak ?
veya diğer adresler
ben sitede herhangi bir engel göremedim kullanıcı adı eposta ve şifre oluşturarak yeni kullanıcı oluşturdum, yalnız şifre oluşturmada bayağı sıkı

sn @paskomya siz hangi email adresini kullanıyorsunuz ?
gmail mi ?

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,611
Son üye
ramazansanli@

Yeni konular

Geri