Siteye kayıt olamıyorum

Değerli ustalar konu dışı ama fikrinizi almak istiyorum. TNCTR.com isminde bir site var kayıt olamıyorum,ben mi hata yapıyorum yoksa sitede mi bir sıkıntı var.

Konu Sah
Y
Sayın arkaplan bunu daha önce denedim mesaj attım ama hiç bir cevap gelmedi,verdiğiniz linkten yine yazdım gönderdim, sonucu bekleyelim.

Konu Sah
Y
10-15 kez iletişim sayfasından mesaj gönderdim e- mail adresime hiç bir cevap gelmedi.
yeniden iki tane e- mail adresi edindim onlarla da kaydolmak istedim yine kayıt yapmıyorlar.

paskomya

Üye
ben üyeyim istediğin bir şey varsa indirebilirim, yada indirme linkini size verebilirim

Konu Sah
Y
Teşekkür ederim,iyi olur.Şimdiye kadar ben böyle bir site görmedim,hemen hemen her siteye kayıt yapılabiliyor,benim bur da istediğim başkalarınında denemesi, kayıt olabiliyorlar mı?

paskomya

Üye
ben sitede herhangi bir engel göremedim kullanıcı adı eposta ve şifre oluşturarak yeni kullanıcı oluşturdum, yalnız şifre oluşturmada bayağı sıkı

Konu Sah
Y
Ben de kayıt oluşturuyorum ,bir ekran geliyor "gmail adresinize onaylama kodu gönderildi" diye açıyorum e- posta adresini bir şey yok.
Neyse önemli değil olmuyor ne yapalım.Teşekkürler.

arkaplan

Profesyonel Üye
email adresi gmail yerine
hotmail ( email adresi alın ) kullananın durum ne olacak ?
veya diğer adresler
ben sitede herhangi bir engel göremedim kullanıcı adı eposta ve şifre oluşturarak yeni kullanıcı oluşturdum, yalnız şifre oluşturmada bayağı sıkı
sn @paskomya siz hangi email adresini kullanıyorsunuz ?
gmail mi ?

Son düzenleme:

Sponsor Bağlantı

Forum istatistikleri

Konular
105,032
Kullanıcılar
390,476
Son üye
vearnes52

Yeni konular