Sitede Elektrik Panosu

labirent66

Üye
Her sitede elektirik panosu olmalımıdır.sitemiz 5 bloklu ve her birine giden kablo gelen ana kabloyla yeraltında birleştirilmiş.bu işlem panoda olsa daha iyi olmazmı bunla ilgili kanun varmıdır.neden olmalıdır.tşk

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
dağıtım panosu koyup tmş ve sigortalardan bloklara verilmesi gerekirdi.slm

box tipi saha dağıtım panıları koymak en idealidir.
biz de belediye olarak benzer uygulamalarda bulunuyoruz.

ben elektrikçi değilim ama katılıyorum yani ani yükselmeleri tolore eden bi yer lazım değilmi

Yer altında buatlar ile ek yapılmıştır. panoya gerek duyulmamıştır.

istanbul'a gezmeye gittiğimde orada neresi olduğunu unuttum ama hiç box yoktu. arkadaş hep yer altında ek yapıldığını söylemişti.

bi problem olduğu zaman o hattaki tüm kullanıcılar sıkıntı çekeceği için bence uygun değil. konutlara box'tan dağıtım yapılması gerekir.

istanbul'a gezmeye gittiğimde orada neresi olduğunu unuttum ama hiç box yoktu. arkadaş hep yer altında ek yapıldığını söylemişti.

bi problem olduğu zaman o hattaki tüm kullanıcılar sıkıntı çekeceği için bence uygun değil. konutlara box'tan dağıtım yapılması gerekir.
Box koyacak yer bulsak İstanbulda koyacağız ama

Forum istatistikleri

Konular
128,149
Kullanıcılar
449,890
Son üye
Ercan29

Yeni konular

Geri