Site Paratoner Kabul Etmiyor, Evimi Nasıl Korurum?

ODTÜ veya İTÜ den,yıldırım ve
sebeke darbelerine karşı ( 10/350 ve 8/20 ) raporları varsa,benim için ikna edicidir.

Var Üstad. Üstüne bir de yük varsa paralel de tadından yenmez. Hele bir de EnerjiSA Ar-Ge'nin özel talebi üzerine Trimbox zarar görüpte koruma yaptığı durumda bile şebekeye kirlilik gönderiyor mu onun bile testi var. Hem de adrese teslim isteğiniz üzre ODTÜ!

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Buraya ekleme lütfunda bulunursanız memnun kalırız.Umarım,10 YILI GÖRMÜŞSÜNÜZDÜR.
Buraya hiçbir belge eklemeyeceğiz. Görülmesi gerekenler internet sitemizde ve YouTube Trimbox sayfasında ve sosyal medyalarında mevcut. Ancak onlar dışında özellikle Savunma Sanayi gibi özel belgeleri sadece teşrif ederseniz görebileceksiniz. Belki sizi kandırıyoruzdur, hadi gelin ve bu kadar rahatsız olduğunuz Trimbox'ı yerinde görün ve bizi rezil edin:)
Bu arada çok üstünüze gelmek istemem ama belge diye yayınladığınız gibi birşeyi herkes baksa iyi olur, çünkü hayal kırıklığı yaşıyorum sizinle ilgili!

Teşekkür ederiz, ancak daha ne kadar şeffaf olunabileceği konusunda tartışmaya mahal vermeyecek şekilde özelden mesajlarınızı alıp, gereğini yerine getireceğimize emin olabilirsiniz.

Falan filan benden ! ( hediyem olsun ) . Kimin attığı belli olsun.;)

sn @sami incii beyin mesajı için şeffaflık bekliyoruz teşekkürler .

kolay gelsin ,sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
..sitenizde olmasını bekleyemeyiz ama burası mesleki forum..
1)..şema olmasa bile en azından ayrıntılı blok şema vermeniz meslekte olanları ikna edici olabilir..
2)..ayrıca önceki sürümdeki trimbox ın içinden sadece varistör çıktı diyen arkadaşımızın görüşüne ne diyorsunuz..
3)..sitenizde elektrik kontağından çıkan yangınları önler diyor..bu söz tv lerde sık kullanılır ama teknik olarak bir anlamı yoktur..siz belkide meslekten olmayanların anlaması için bu tabiri koydunuz..
siz hangi anlamda kullanıyorsunuz ve cihazınız bu anlamda çıkması muhtemel yangınları önlerken hangi prensibi kullanıyor?
cevaplar için şimdiden teşekkür..

Merhaba, Bu konuda benim anlayamadığım bir husus var. Neden sadece eleştiri yapıyoruz da ürünü test edelim denildiğinde kimse bu teste yanaşmıyor. Bu hususta tecrübeye dayalı bir çok kurumda çok proje var. Bence teklif çok açık; buyurun noter huzurunda siz güvendiğiniz ürünü getirin, Trimbox da kendi ürününü getirsin, teste tabi tutalım. Kamuoyuna açık, şeffaf ve noter huzurunda herkes görsün.

..sitenizde olmasını bekleyemeyiz ama burası mesleki forum..
1)..şema olmasa bile en azından ayrıntılı blok şema vermeniz meslekte olanları ikna edici olabilir..
2)..ayrıca önceki sürümdeki trimbox ın içinden sadece varistör çıktı diyen arkadaşımızın görüşüne ne diyorsunuz..
3)..sitenizde elektrik kontağından çıkan yangınları önler diyor..bu söz tv lerde sık kullanılır ama teknik olarak bir anlamı yoktur..siz belkide meslekten olmayanların anlaması için bu tabiri koydunuz..
siz hangi anlamda kullanıyorsunuz ve cihazınız bu anlamda çıkması muhtemel yangınları önlerken hangi prensibi kullanıyor?
cevaplar için şimdiden teşekkür..
Arkadaşlar tek cevap var, buyrun teste. Yangın nasıl çıkar, nasıl önlenir, övdüğünüz marka ve ürünleri de getirin, onları da yapalım.
Sami inci demeden ben diyim, bu konular forumda önceden defalarca yanıtlandı. Kimsenin gereksiz zamanını alma ve egosunu tatmin etme görevimiz yok.

Merhaba, Bu konuda benim anlayamadığım bir husus var. Neden sadece eleştiri yapıyoruz da ürünü test edelim denildiğinde kimse bu teste yanaşmıyor. Bu hususta tecrübeye dayalı bir çok kurumda çok proje var. Bence teklif çok açık; buyurun noter huzurunda siz güvendiğiniz ürünü getirin, Trimbox da kendi ürününü getirsin, teste tabi tutalım. Kamuoyuna açık, şeffaf ve noter huzurunda herkes görsün.

test yapılsın ,
benim anlamadığım durum , bu kadar reklamı varken , sorunsuz satış var iken ve dünyaya açılmış firma ,
ikna olmayan arkadaşlar , bu kadar etkili mi ?

piyasada siğorta ve diğer ürünleri ünlü satan bir firma var , sahtesi var deniyor , gene o firmadan sipariş ediliyor .
ben olsan niye riske gireyim , başka ünlü firma markasından sipariş geçerim .
demek ki kendini kanıtlamış !!!!

kolay gelsin sağlıcakla kalın .

Aynen !( hiç sevmediğim bir kelimedir ).İşimize bakalım.

kusura bakmayın sn @sami inci bey sizin için demedin
yazınızın altında çıktı ( ek yazı yazmıştım . )

demek istediğim ana konumuz hakkında yazıya dönelim hakkındadır ( genel )
şemamıza ek stabil enerji için devre eklenmesi hakkında beyanım
not : son cümle silinmiştir ( özür )

kolay gelsin .sağlıcakla kalın .

Son düzenleme:
Maalesef bunu size anlatma gibi bir görevimiz yok, bunu gerekli mercilere belge ve bilgileriyle sunduk ve belgesini aldık.
Ama çok merak ediyorsanız, yüzlerce elektrikçi gibi buyrun fabrikamıza tüm detaylarıyla anlatalım. Testte yaparız:)

Odtu universitesinde yapilan bir test vidoeonuz varmis galiba onu yayinlayin 30 bin volt asiri gerilime karsi galiba oyle birseydi onu gormek isteriz . Yada saglam bir video cekin. Hekresi susturun . Ustanin duvardan duvara atmasi sacma olmus yada araba ilr gecmek ustunden . Cok amatorce test videounuz var guven vermiyor ben dahil kararssiz kaliyoruz . Ciddi manada yerli milli hikayerlrinden vazgecip piyasaya ciddi bir cevap verin herkesin aklindaki soru cevap bulsun. Yerliyim milliyim diyenler asil kazigi o atiyor

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,169
Kullanıcılar
449,933
Son üye
selcukbatman54

Yeni konular

Geri