site için güvenlik kamerası tavsiyesi

boylu

Üye
arkadaşlar 4 bloktan oluşan bir site için hangi kameraları tavsiye edersiniz?

dostum bu ısler oyle tavsıye uzerıne olmaz egerkı kendın yapacaksan bu işin ehli brıyle gıt kesıf yapın
kamera day&lıght mı yoksa gece goruslu mu olsa ıyı olur
kameranın wdr ozellıgıne ıhtıyac varmı
sıtede speed dome ıhtıyac varmı varsa kac optık zoom yapan bır kamera tercıh edılmelı gormek ıstenılen alan ne?
kısının yuzunu mu gormek ıstıyosun yoksa kamerada gorunenn nesnenın ne oldugunu mu anlamak ıstıyosun

sen bana ne yapmak ıstedıgını soyle bende sana git bu markanın bu modelını al dıyım ! he pahalı gelır orasnı bılemem :):)

Merhaba
Ben de konu hakkında araştırma yapıyorum. Sizden yardımlarınızı rica ediyorum.

Bir okulda öğretmenim ve geçmişte başımıza şöyle birşey geldi. Okulda meydana gelen adli bir olay sonrasında suçlunun eşgali kamera kayıtlarından tespit edilemedi. Kişinin bıyıklı ve kırmızı gömlekli olduğunu görebiliyorduk o kadar.

Bu sebeple kamera sistemimize birkaç kamera (kaliteli) daha eklemek istiyoruz. Bu kameraların 5 m den insan yüzünü net bir şekilde kaydetmesi gerekiyor. Tabi gece kayıtı da önemli.

Kayıt ortamı olarak DVR cihaz kullanıyoruz. Bu kamerayı binanın çıkışına koyarak çıkan kişinin eşgalini tespit etmeyi düşünüyoruz. Mevcut kameraların olayı tespit etmesi yeterli olacaktır.

Mevcut sistemimizle çalışabilecek (çin malı kameralar var) kamera marka ve model tavsiyeleriniz nelerdir?

Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Forum istatistikleri

Konular
128,171
Kullanıcılar
449,935
Son üye
mehmetenessunger

Yeni konular

Geri