site çevresi güvenlik kamera tavsiyesi

zaferge

Üye
merhabalar,

Site çevresine direklere monte olacak şekilde güvenlik kamera sistemi kuracağım. day-night, geniş açılı lens, oto iris, kamera muhafazalı olacak şekilde box kamera tavsiye edeceğiniz marka hangisidir. Topraklamasına kadar herşeyini yapacağımız bu sistem için fayda - maliyet açısından en uygun ve satış sonrasında arkasında duran marka hangisidir... teşekkürler..

tayama pro-i 9636 hd 1/3" sony ccd 700 tvl effio kamera kullanabilirsiniz

yada tayama pro-i8364 1/3" sony ccd 700 tvl 2,8-12 mm varifocal lensli kamera da tercih edebilirsiniz ikiside mükemmel sonuç verir.
merhabalar,

Site çevresine direklere monte olacak şekilde güvenlik kamera sistemi kuracağım. day-night, geniş açılı lens, oto iris, kamera muhafazalı olacak şekilde box kamera tavsiye edeceğiniz marka hangisidir. Topraklamasına kadar herşeyini yapacağımız bu sistem için fayda - maliyet açısından en uygun ve satış sonrasında arkasında duran marka hangisidir... teşekkürler..

biges guvenlikten bulwark n serısı box kameraları kullanabılırsın uc yıl garantılı montaj hataları dahıl her çeşit hatada sorgusuz sualsız değişim garantisi var

s.a dostum hedefelektro.com htech markasının ithalatcı firması ürün fiyatlarıda oldukça uygun bir bak istersen

biges garanti yönünden desteklenen bir kamera markasıdır

ben bilgi elektronikten vitec 4566 aldım fiyatı çok değil kullandım memnun kaldım.düşük ışıkta oldukca tatminkar edici görüntüsü var.
fiyatı dahada uygun olan geovision ve neutron ürünleri var.bugüne kadar çok şükür hiç sorun yaşamadım

samsung sır 4160 ı tavsiye edebilirim.varifocal ve gece görüsü fena degil.

arkadaslar fiyuat acısından balitech en iyi ithalatcı mesela speed dome 299 usd kampanyası vardı .
ve diger kameralar cok uygun ve kaliteli ihtiyac duyulursa yardımcı olurum kurulumu kendin yapıyorsun yada bir şirkete verebilirsin her konuda yardımcı oluruz . [email protected]

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri