Sistem Hoparlörü İle Müzik Notası Çalmaya Yeniden Başlamalı Mıyım?

Bundan yıllar önce kendi dizüstü bilgisayarım (anakartında sistem hoparlörü bulunan bir dizüstü bilgisayar) ile müzik notası çalmaya çalışmıştım (çünkü o zamanlar masaüstü bilgisayarım yoktu) ancak dizüstü bilgisayarım müzik notası çalamadığım (dizüstü bilgisayarımın yapısı kendi sistem hoparlörü ile müzik notası çalmaya neredeyse izin vermediği) için linkteki konuyu açmak zorunda kalmıştım ve konuyu açmamdan birkaç yıl sonra (pandemiden hemen önce) sorunum GRUB_INIT_TUNE ile kısmen çözüldü ve birkaç ay boyunca sorunsuz bir şekilde sistem hoparlörü ile müzik notası çalıp videosunu paylaştım. Ancak sorunun çözülmesinden birkaç ay sonra resimdeki gibi en son paylaştığım videonun sesi telif yedi ve o nedenle sistem hoparlörü ile müzik notası çalmayı tamamen bırakmıştım.
Screenshot_20201025-000700~2.jpg

Ancak yaşadığım sistem hoparlörü travmasından yıllar sonra YouTube'da ekteki gibi bir video gördüm ve kendi bilgisayarımda denedim ancak bip sesi ile ilgili hiçbir ayar bulamadım ve o yüzden masaüstü bilgisayarımın anakartına sistem hoparlörü satın alıp takmayı düşünüyorum (çünkü masaüstü bilgisayarımın anakartında sistem hoparlörü yok) ve sizce sistem hoparlörü ile müzik notası çalmaya yeniden başlamalı mıyım?

Son düzenleme:

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
127,964
Kullanıcılar
449,609
Son üye
cherrywine

Yeni konular

Geri