sirkülasyon pompası inverter uygulamasında neler yapılmalıdır.

melihçora

Üye
basınç transmitteri suyun gidişinemi? dönüş tarafınamı? takılması gerekiyor. Bu işler ile çalışma yapan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum. ACİL tşk.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Basınç transmitteri gidişe takılır.En uzak noktanın olduğu noktada istenilen basınç değerine göre sistem basıncı ayarlanır.
Önemli nokta: şayet çalışma basıncınız borularınızın anma basıncına yakın değerdeyse (yer çekimi, debi etkeni vs) mutlaka tesisatda değişime gidilmelidir. Bunu neden söyledim bazı arkadaşlar alakasız bulabilir ama hiç bir akışkan taşıyan boruya takılan transmitter ayar değeri borunun taşıma kapasitesine yakın yada eşit olamaz.(bknz Gerilme kuvvetleri, başınlı kaplar yönetmeliği,deformasyon vs vs)

daha detaylı açıklamalarınızı bekliyorum.Tşk.

hidroforun çıkışına kollektör varsa kollektör üstüne montaj yapılır.0-10v 4-20ma

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,922
Son üye
11akif

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri