Simotion Scout Simulasyon Yardim

prodizayn

Üye
* arkadaslar simotion scout da yapilan programi simule edilebilirmiyim nasil ornek yazilimlarinizi paylasabilrimisiniz.

* simatic managerde simile ettigim plc ye bagli micromasteri inputlarini plsimden degistirebiliyorum ama ihtiyacimi karsilamiyor gercek zamanli inverter gibi tepki veren simatic managera senkron bi simulayon programi varmidir. yardim ederseniz cok seviinirm

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
- Son sürümü olan Simotion Scout v4.1.5 te henüz simulasyon programı ve desteği bulunmamakta.

- Gerçek zamanlı inventer gibi tepki veren sürücü simulasyonu Simatic Manager v5.5 programında bulunmuyor.

Sayin elektronik muhendisi kusura bakmayin mesajinizda `Simatic Manager v5.5` diyerek giris yaptiginiz icin yanlis yazilmis olabilir diyerek tekrar sormak istedim simatic program ile inverteri simule etmem mumkun degilmidir.
cevap icin tekrar cok tesekkurler

Forum istatistikleri

Konular
128,179
Kullanıcılar
449,940
Son üye
yavuzturan

Yeni konular

Geri