Simit otomatı yardım

Arkadaşlar simit otomatı yaptım, yalnız 18 volt ve 3 voltla çalışıyor. Bunu deneme amaçlı caddeye kuracağım. Elektrik nasıl sağlayalirim. Araba aküsü olurmuş
acaba.
Esnaflada yüzgöz olmak istemiyorum, yardım ederseniz sevinirim.

kaç amper çekiyor ?

simit otomatının fotosunu görebilirmiyiz .

Elektrik tesisatlarında seçilecek kablo kesiti genellikle kullanılacak güce göre çekilecek akımın hesaplanması ile belirlenmelidir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Aküleri seri bağlayıp 24 v elde ettiysen xl4015 modülü kullanmanı tavsiye ederim. 18 volta ayarlarsın.5 amper verebiliyor bize zaten 3 amper lazım ısınma yapmadan çalışır. Eğer tek akü 12v kullanacaksan xl6009 modülünü 18 volta ayarlayıp kullanabilirsin. Oda 4 amper verebiliyor. Sürekli 3 amper çekersen belki biraz ısınabilir. Eğer bu modülü kullanırsan hiç sıkıntı olmaz 6 amper verebiliyormuş https://urun.n11.com/arduino-urunle...pzI_KjOOK86-K3EOfjehskMWb6ZwiDVxoCiS4QAvD_BwE
Bence linkteki ürünü kullanırsan iyi olur. Tek akün varsa bile rahat rahat çalıştırır.

Teşekkürler
Aküleri seri bağlayıp 24 v elde ettiysen xl4015 modülü kullanmanı tavsiye ederim. 18 volta ayarlarsın.5 amper verebiliyor bize zaten 3 amper lazım ısınma yapmadan çalışır. Eğer tek akü 12v kullanacaksan xl6009 modülünü 18 volta ayarlayıp kullanabilirsin. Oda 4 amper verebiliyor. Sürekli 3 amper çekersen belki biraz ısınabilir. Eğer bu modülü kullanırsan hiç sıkıntı olmaz 6 amper verebiliyormuş https://urun.n11.com/arduino-urunle...pzI_KjOOK86-K3EOfjehskMWb6ZwiDVxoCiS4QAvD_BwE
Bence linkteki ürünü kullanırsan iyi olur. Tek akün varsa bile rahat rahat çalıştırır.
Teşekkürler

simitler soğudu . ısıtıcısı yok mu ?
kolay gelsin .sağlıcakla kalın .

siz bunu hakketen yaptınız mı?
Şu an 8 simit veriyor, deneme amaçlı, sayı 32 ye kadar çıkıyor. Ayrıca küçük değişikle çerez otomatı olarak kullanılabilinir. 2 TL ile çalışıyor. Bazı ufak sorunlar var, onları giderip, caddeye yerleştireceğiz. Toplam maliyeti 150 TL oldu. İnşallah iyi olur.

Son düzenleme:

Forum istatistikleri

Konular
128,126
Kullanıcılar
449,840
Son üye
111340

Yeni konular

Geri