Simens v20 inverter

Serdar59

Üye
simens v20 inverter var 1120-1121 nolu parametreleri 1sn ayarlamama rağmen hala 10 sn de kalkış ver duruş yapıyor potans seçimi yaptığım halde çalışmıyor daha önce micromasterları ayrladım parametreler aynı fakat bu biraz farklı geldi değişen birşey olmuyor yardımcı olursanız sevinirim

şimdiden teşekkürler

Zaman rölesi bir diğer ifade ile zaman saati adı verilen sistem süresi belli olan bir aralıkta araya girmesi veya çıkması amaçlanan elektrik sisteminin kontrol edilmesinde kullanılmak için tasarlanmıştır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Değiştirdiğim değer duruyor ama verdiğim değerde çalışmıyor bir çok micromaster ayarladım hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım elimde kitapçıkta var ingilizce v20 lerden anlayan yardımcı olur diye yazdım türkçe kitapçık için saol herşey doğru yaptığım ama aktif olmuyor bir de bu seçimde ok basınca in000-in001 bunlarıda 1sn ye çektim 756 dan potans seçimi yaptım sanki hiçbirşey değiştirmemişim değerler değişiyor fakat uygulamada sürücü fabrika ayarlarında çalışıyor el işaret felan var detaylı inceleyeceğiz bir yerde yanlış var

Serdar59 Merhabalar;
Ekrandaki el işareti yanıp sönüyor mu,veya sabit mi el işareti ekranda ise sürücü otomatik modda değildir,m+ok tuşlarına beraber bir veya iki kere basıp sürücü üzerinde ki el işaretinin gitmesi gerek.

Kolay Gelsin

Cihazı fab. Ayarlarına döndürüp tekrar ayarladım oldu bu sabah aslında ilk ayarladığımda kutuyu ben açtım fab. ayarlarında gelmesi lazım demekki sıfırlamakta yarar var

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri