simens bulaşık.mak.

alfa romeo ilginiz ve yardımlarınız için teşşekür ederim bilginize ustalıgınıza tecrübenize saygı duyuyorum forum u takip ettigimde bunu belirgin bir şekilde gözlemliyorum sagolun probleme gelecek olursak makinanın modelini 25230 kapagın üst tarafın da kabartma yazı olarak geçmişler sonradan farkına vardım bunların resetlemesi nasıl yapacam kart üzerinde roleleri triyakları konturol ettim kısa devreye raslamadım saygılar

alfa romeo ilginiz ve yardımlarınız için teşşekür ederim bilginize ustalıgınıza tecrübenize saygı duyuyorum forum u takip ettigimde bunu belirgin bir şekilde gözlemliyorum sagolun probleme gelecek olursak makinanın modelini 25230 kapagın üst tarafın da kabartma yazı olarak geçmişler sonradan farkına vardım bunların resetlemesi nasıl yapacam kart üzerinde roleleri triyakları konturol ettim kısa devreye raslamadım saygılar
sağdan sola doğru 3 ile 5. tuşlara aynı anda basılı tutarak makinanın ana açma şalterine basın 2 sn sonra elinizi basılı tuttuğunuz tuşlardan çekin.bu iki tuş üzerindeki ışıklar yanıp sönecek.hepsi bu.kapatıp tekrar açtığınızda kullanıma hazır demektir.

supermaster35 - dediginiz gibi yaptım ama bir faydası olmadı resetlenemiyor kartta problem enregre hariç yardımcı devreleri konturol ettim serviste kart fiyatı nekadardır ne yapabilirim selamlar

On -off anahtarınız kapalı olduğunda iletime geçen kontak hasarlı olabilir yada kartınızın reset bölümünde hasar oluşmuştur

Benim Siemens 25230 'da sorun çıkardı.Yıkama işlemini yapıyor.Ama kurutma yapmıyor.İçindekiler ıslak çıkıyor.Bazen de kurutuyor, ama tam kurutma olmuyor.Defalarca
resetledim.Denedim.Bazen program da devamlı yıkamada takılı kalıyor.Candoğan 62 nin verdiği test programını uyguladım.Herhangi bir arıza vermedi.Ustalarımdan yardım bekliyorum.Sorun ne olabilir.

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,905
Son üye
smartnet

Yeni konular

Geri