Simatic Manager Step 7 Kapanıyor

diverkan

Üye
Arkadaşlar,
Dün itibariyle bilgisayarıma PCS7'yi kurdum.
Sorunsuz bir şekilde kurulum tamamlandı.
Dünden beri de WinCC'de çalışıyordum.
Bugün Simatic Manager'ı açmak istedim.
Fakat yeni bir proje oluşturduğumda ya da eski projelerden açmaya kalktığımda Simatic Manager kapanıyor.
Daha sonra açmaya kalktığımda da ekteki hatayı veriyor.
Programı uninstall edip tekrar kurdum ama çare etmedi.
Ne yapmam gerektiği hakkında bir tavsiyeniz olabilir mi?
Saygılar,

Ekli dosyalar

• Hata.jpg
    Hata.jpg
    18 KB · Görüntüleme: 108
Son düzenleme:
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
ekte bişey yok , yazılımınız lisanssızsa ondandır buyuk ihtimal , aynı şey wincc içinde başınıza gelebilir.

Pardon, resmi eklemeyi unutmuşum :)

Evet program lisanssız ama crackli.
Ayrıca, düne kadar aynı programı (Step7 v5.4 SP3) tek olarak kurmuştum ve 3-4 aydır sorunsuz olarak kullanıyordum.
Şimdi PCS7 ile kurunca sorun yaşadım.

PCS7 ile birlikte bilgisayarınıza birçok program kurulur birtanesi sorunlu olsa düzgün çalışmaz PCS7 yani çok nazlıdır.

arkadaşım pcs7 sıkıntılı bir program , pcs7 yi kullanacağın pcde diğer programlar bu soruna sebep olabilir,sana tavsiyem bilgiyara format at ve tekrar kur herşeyi ,cünkü çakışan programı bulman çok zor ve crack yerine lisanslarını kursan iyi olur,Simatic ekb install diye bir program var (rus sitelerinde bulman daha kolay) bununla tüm siemens programlarının lisanslarını kırabilirsin
Sıkıntını bu sayede çözebileceğine inanıyorum iyi çalışmalar...

Forum istatistikleri

Konular
128,125
Kullanıcılar
449,837
Son üye
betül hüsrevoğlu

Yeni konular

Geri