Simatic için tablet önerisi

kyhnl

Üye
Arkadaslar merhaba,

Simatic programı kullanmak için windows tabanlı tablet arıyorum. Ve ayrıyetten elektronik programları çalıştırabilecek office programlarını çalıştırabiliecek. Önerileriniz tavsiyeniz nedir? Klavyeli tabletler ve ultrabook ufak laptoplarda olabilir.

Tesekkürler.

bütçe yaz ve a101,şok ve bim'i takip et onlarda hometech oluyordu windows 10'lu...

Butce yok guzel bir cihaz almak istiyorum tablet veya ultrabook olabilir.

o zaman:
Hometech wi 10 2in1 tablet pc
wi10 32gb depolaması + sd kart...

Ultrabook'lar tabletlerden daha performanslıdır. Bahsettiğin model de işini rahatlıkla görür. i5 işlemci tavsiyemdir.

Teşekkür ederim ultrabok bakayım ozaman dokunmatik olanlarından özellikle. Siz yine tavsiye edebileceğiniz bir model varsa yazın bana lütfen. Çok model var kararsız kalıyorum.

Teşekkür ederim ultrabok bakayım ozaman dokunmatik olanlarından özellikle. Siz yine tavsiye edebileceğiniz bir model varsa yazın bana lütfen. Çok model var kararsız kalıyorum.
koyduğun asus S400CA kaç lira? 14'' 15,6'' gibi gözüktü o iyi ucuzsa tabi 3K ise alma 600-1K arası ise alınır...

Sahibindende bakiyorum 2.el olarak zaten oyle 3bin lira falan para veremem en fazla 1bin liraya kadar. Asus un ekraninin buyuk oldugunu farketmemisim.

Forum istatistikleri

Konular
128,160
Kullanıcılar
449,919
Son üye
Serdar.59

Yeni konular

Geri