SIM900D EVB KIT 2. EL SATAN VAR MI?

hesap19

Üye
Selamın aleyküm.Bana SIM900D EVB KIT lazım.Öğrenciyim sıfırına gücüm yetmiyork.İkinci el lazım.Varsa elinizde satabileceğiniz bir gsm modül kıt fiyatı bulabileceğim bir para olursa satın alıcam. aliexpress' te bir tane buldum aslında farklı olanları da varda bu lazaım.Linki (
http://www.aliexpress.com/item/SIMC...pment-board-Development-board/1101498091.html

)
Clon varsa o da olur.

Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
sim 900d nın hangı pinlerını kullanacaksın bence sim900d şart değıl ben bir sistemde sim900d,sim900r,sim800c ana bord uzerıne mini bord yaptım kullanıyorum ama pinler benim işime gelenlerı kullanıyorum örnek rx.tx.besleme uçları .ses çıkış ve gırışlerı .simkart bağlantı pinlerı .powerkey.netling çikişi dığer pinlerı kullanmıyorum işine yararsa örnek sim900r fiyatı 12 usd sim900d 18-20 usd

sim 900d nın hangı pinlerını kullanacaksın bence sim900d şart değıl ben bir sistemde sim900d,sim900r,sim800c ana bord uzerıne mini bord yaptım kullanıyorum ama pinler benim işime gelenlerı kullanıyorum örnek rx.tx.besleme uçları .ses çıkış ve gırışlerı .simkart bağlantı pinlerı .powerkey.netling çikişi dığer pinlerı kullanmıyorum işine yararsa örnek sim900r fiyatı 12 usd sim900d 18-20 usd
Bende bu işi başkasından öğrenicem.O da bu kiti kullanıyor.Yani modül hakkında bir bilgim yok.

Forum istatistikleri

Konular
127,969
Kullanıcılar
449,614
Son üye
Canipk

Yeni konular

Geri