silinmiş dosyalar

ebosim

Üye
arkadaşlar, bundan 2 ay önce bilgisayarımdan silinmiş olan bazı dosyaları kurtarmam gerekiyor bu konuda ne yapacağım konusunda yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler

ne zaman silindiğinin bir önemi yok dosyaları kurtarabilirsin f disk yapmamışsan harddiske discrecover diye bir program var yada ona benzer birçok program silinmiş dosyaları tarar ve istediğin dosyaları geri alabilirsin. ama f disk yapmışsan harddiske o zaman farklı programlar kullanman gerekir.

format atmadıysan recorvery programlarıyla kurtarabilirsin.ancak format atıp diski biçimlendirdiysen imkansız maalesef.

myrecovery files diye bir program var googleden bulabilirsin.. Daha önce fotoğraf makimasının kartı için kullanmıştım 1 yıl önceki fotoları bile buldu tavsiye ederim.

birçok recovery programları bu işlemleri yapıyor hatta usb den bile sildiğim bazı dosyaları kurtarmıştım birkaç programla deneyebilirsin

format attıysan programla kurtabilirsinn amaa atmadıysan sistem araçlarından sistem geri dönüsüm yap gelir amaa onuu yaparkenn pcyi yedeklemen lazım Dye

gerekli programlar var recover falan o tarz onlar yardımcı olur

recuva iyi bir program tavsiye ederimbende kullandım işe yarar bir program..

Forum istatistikleri

Konular
127,966
Kullanıcılar
449,612
Son üye
esperran

Yeni konular

Geri