Silinmeyen Virüs

darrk74

Üye
usb diskimde herşeyin boyutu 114kb oLdu ve simgesi değişti biçimLendiriyorum aynıLarı geri geLiyor siLiyorum yine geri geLiyor virüs taraması yapıyorum bişey çıkmıyor sorun nerde arkadaşLar

Dosyanın adını yaz buraya büyük ihtimalle flash belleğin kendi system dosyasıdır. desktop.ini falansa bunlar sistem dosyası

pcden kaynaklanan bir sorun new yada archives gibi klasorler acar genelde

benim attığım normaL kLasörLer sistemLe aLakasız yani meseLa resimLer diye kLasör atıyorum öğrneğin 10mb oLsun ama 114 kb gözüküyor ve siLmeme rağmen tekrar geLiyor

Farklı dosya sistemi ile biçimlendir fat, fat32, ntfs vs sonra yine varsayılan olarak biçimle belki işini görür ama sorun pc de bunu bil

combofix işimi gördü sağolun

bütün dertlerin dermanı combofix

Arkadasim klasorun ismini yaz exe virusu onlar klasorlerin hala var ama gizli total commander dicem eski yontem. Rar la gir bellege en basidi acar

KontrolKalemi Mobile ile gönderildi.

Son zamanlarda indirdiğin veya yüklediğin bir program yüzünden olabilir benimde başıma gelmişti.Bir oyun indirmiştim(Boyutu baya büyüktü).Açmaya çalıştığımda açılmıyordu.Birkaçkez denedim ve sonra niye açılmıyordiye dosyalarına bakacaktım.Bilgisayarıma girdiğimde C diski tamamen dolmuştu.Son zamanlarda yüklediğin tüm programları silebilirsin.Belki işe yarar.Olmazsa bilgisayardaki gerekli, güvenilir ve virüssüz olduğundan emin dosyaları alarak bilgisayara format atmayı deneyebilirsin.KESİN ÇÖZÜM :)

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
128,158
Kullanıcılar
449,904
Son üye
teknikbilimlers31

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri