Silinen Kullanıcı Hesabını Geri Getirme

eemenginer

Üye
Arkadaşlar

Bilgisayarımdaki kullanıcalardan bir tanesi silindi içinde önemli dosyalarım vardı ulaşamıyorum. Ctrl+alt+del yapıp kullanıcı değiştir dediğimde kullanıc gözükmüyor. Ama bilgisayarımdan C den kullanıcıları tıkladığım zaman klasör olarak silinmiş olan kullanıcı gözüküyor. Tıkladığımda içine giremiyorum izin vermiyor erişim iziniz yok diyor. Klasösür farklı bir yere kaydetmek istiyorum onada izin vermiyor. Kullanıcıyı nasıl geri getirebilirim. Acil yardımlarınızı bekliyorum.

başlat>>çalıştır>>net user administrator /active:yes>>enter'e bas>>PC'yi baştan başlat
Beğenmediysen aynı kodda yes yerine no yaz kapa
O da olmadıysa başlat>>kullanıcılar>>eski kullanıcılar arasına göz at.

Home pc kullanıyorsun anladığım kadarıyla.Basit bir yöntem,kısa yoldan direk Sistem geri yükleme yap olsun bitsin :) 1 hafta öncesine dönmen yeterlidir.Eğer herhangi bir tarih çıkmıyorsa yani olmadıysa tekrar yazarsın user account ayarlarından hallederiz tarif ederim burdan dostum.

Home pc kullanıyorsun anladığım kadarıyla.Basit bir yöntem,kısa yoldan direk Sistem geri yükleme yap olsun bitsin :) 1 hafta öncesine dönmen yeterlidir.Eğer herhangi bir tarih çıkmıyorsa yani olmadıysa tekrar yazarsın user account ayarlarından hallederiz tarif ederim burdan dostum.
Bende de aynı sorun var user account ayarlarından nasıl halledebiliriz abi

hiren boot ile makinenden istediğin bilgileri dosyaları alabilirsin

Forum istatistikleri

Konular
128,108
Kullanıcılar
449,808
Son üye
Baharnev

Yeni konular

Geri