silemiyorum

loner

Üye
arkadaşlar ben c yi biçimlendiremiyorum. documetns set. içinde bi dosya var onu silemediği için c yi biçimlendiremiyor. c doldu bişey yükleyemiyorum d de hiç bi problem yok.. yardımcı olursanız sevinirim..saygılar...

arkadaşım unlocker diye bir program var silinmeyen dosyaları siliyo. belki o dosyayı silersen sorun olmaz.
belki denemişsindir ya da program vardır diye programı vermedim ama istersen upload ederim.

windows un C: sürücüsü içerisine kurulu olmagına eminmisiniz.
eğer windows C: sürücüsünde kurulu ise bicimlendiremezsiniz

evet windows d de ama biçimlendirmiyor. c sürücüsünde bir dosya silinemediği için biçimlendirme tamamlananmadı diyor. arkadaşım o brugramı gönderir veya adresini verirse sevinirm. [email protected]

arkdaşım unlocker da silmiyor :(
yardımlarınızı bekliyorum
c sürücüm doldu. saygılarr...

d 'işletim sistemini kurmuş olabilirsin.ama başka bir programıda c üzerine kurmuş olabilirsi o yüzden programın kapalı olması gerekiyor veya o programı ordan kaldır. ondan sonra biöçim lendir. eğer olmazsa msn mi ekle öğleden önce 10 ile 12 arsı genel de açarım.ordanda yardımcı olabilir.

silemediğin dosyanın özelliklerinde arşiv veya salt okunur simgesini kaldır...Öyle silmeyi dene..Yok olmuyorsa windows tabanlı çalışan format programları var..Wİndowsa kuruyorsun..Bastığında otomatik dosla açılıyor bilgisayarın ...ondan sonra bas formatı c 'ye...Buarada silemediğin dosya Windowsla birlikte gelen bir dosyadır onu da söyleyeyim..

turkerweb dediğin gibi salt okunuru kaldırıyorum yinede silmiyor.
BU DOSYA document settings içinde format kendi ismimde bi dosya hani format atarken falan yazıyoruz ya o dosya klasör boş ama silinmiyor. kpatan 201 msn mi ekle demişsin msn yi vermemişsin yazarsan sevinirim.. saygılarr...

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri