Sigorta Yardımı

Merhabalar

Aşağıya tek hat şemasından bir bölüm var

Tek hatta kullanılan kablolar 3x4 mm² NYY kablo...

Burada anlamadığım şey ise;

Soldaki C 2x25A 6kA Woto yazan kısımda ne anlatmak istemiş

1670419680695.png

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
C tipi 2x25 A 6kA kısa devre kesme kapasiteli W otomat (Minyatür Devre Kesici) demek istemiş.
Teşekkür ederim...

Saçma bir soru olabilir ama; Sistemde kullanılacak sigortanın adetini tek hat şemasında belirtmesi gerekir mi?

Yani Attığım fotoğrafta ilgili yerde 1 adet C tipi sigorta var demi

Teşekkür ederim...

Saçma bir soru olabilir ama; Sistemde kullanılacak sigortanın adetini tek hat şemasında belirtmesi gerekir mi?

Yani Attığım fotoğrafta ilgili yerde 1 adet C tipi sigorta var demi
Evet 1 adet nötr kesmeli(2 kutuplu) C tipinde 25A 6kA kısa devre kesme kapasiteli w otomat sigortası var fakat ben de bir soru sormak istiyorum. Bu sayaç panosunun değil mi(Öyle olması gerekiyor.) ? 300mA hangi tip belirtilmemiş. Sayaç panosu ise 6kA yerine 10kA olmalı o sigorta.

Evet 1 adet nötr kesmeli(2 kutuplu) C tipinde 25A 6kA kısa devre kesme kapasiteli w otomat sigortası var fakat ben de bir soru sormak istiyorum. Bu sayaç panosunun değil mi(Öyle olması gerekiyor.) ? 300mA hangi tip belirtilmemiş. Sayaç panosu ise 6kA yerine 10kA olmalı o sigorta.
Ongrid mesken ges tek hat şeması.... attığım kısım ise ATP panosu içi

Forum istatistikleri

Konular
127,947
Kullanıcılar
449,593
Son üye
purplelake

Yeni konular

Geri