Sigorta problemi için yardım

Kacak akim rolesi ile 3 lu w otomat tek parca halinde. Simens marka sigorta ile kacak akim rolesi alip baglamalisin. Diger sigortalari da simens yaparsin.

Otomatik sigorta bulunduğu devreyi yüksek akım ve kısa devre akımlarından koruyan bir anahtarlama elamanıdır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Yapabilirsen yap yapamazsan elektrikci cagirman lazim.

3 lu w otomati 32 A kacak akimi da 40 A alabilirsin

Kacak akim rolesi ile 3 lu w otomat tek parca halinde. Simens marka sigorta ile kacak akim rolesi alip baglamalisin. Diger sigortalari da simens yaparsin.
Hocam yardımcı olmaya çalışıyorsun ama orada 380 volt var seyyar lambaya 380 volt verilir mi?Verilmez sende bunu biliyorsun ama bu devrede sıkıntı var arkadaş bilmeden 220 yerine 380 verirse patlarsa lamba elinde!Yapma hocam elektrikçi çağırsın

onun çözümü 2x100watt lambayı seri bağlıyor 380v kontrolde parlak yanıyor 220v zayıf yanıyor şeklinde ama elektrikçi çağırması daha güvenli olur.

Haklisin Cuneyt ustam en sonda da belirttim zaten yapamiyorsa elektrikci cagirsin.

Haklisin Cuneyt ustam en sonda da belirttim zaten yapamiyorsa elektrikci cagirsin.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Aşağıdaki linkte yer alan 2 ürünü almayı planlıyorum birde bu 2 ürünle birlikte 7 tane b16 sigorta benim sigorta panoma sığarmı o konuda kararsız kaldım hocam.

http://urun.n11.com/salt-malzemeler/siemens-3lu-k-otomat-grup-sigorta-P129694098
http://urun.n11.com/salt-malzemeler/siemens-4x25-4x40-4x63-trifaze-kacak-akim-roleleri-P129652653

Son düzenleme:
Ürünler güzel ama b16 değip kestirmeyin evinizde klima varsa ve derin dondurucu veya derin donduruculu buzdolabı varsa B serisi sigorta çalışmaya bilir.Geçen gün başıma geldi elimde b16 vardı 10 amper çeken klimaya bağladım işyerinde sabah geliyorum sigorta atmış B sigortayı C ile değiştirdim sorun çözüldü

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Çevrimiçi üyeler

Geri