Sigorta problemi için yardım

Sigortalar kapali oldugunda da aslinda 3 lu sigortanin 6 nolu cikisinda faz yok. Olu elektrik diye tabir edilir. Fazin manyetik alanindan dolayi bu durum gerceklesir. Kisacasi 3 lu w otomat 2 - 6 arasi faz gecirgenligi olmuyor.

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
Sigortalari kapat seyyar lambanin bir ucunu notr bagla diger ucunu 6 nolu kontaga bagla lamba yanmazsa sorun 3 lu otomattadir. Emin olmak icin dene.

Sigortalar kapali oldugunda da aslinda 3 lu sigortanin 6 nolu cikisinda faz yok. Olu elektrik diye tabir edilir. Fazin manyetik alanindan dolayi bu durum gerceklesir. Kisacasi 3 lu w otomat 2 - 6 arasi faz gecirgenligi olmuyor.

hayır işte sigorta kapalıyken 6 numaralı çıkışta faz var, ben siemens sigortaları açtığımda gidiyorlar. O iki sigorta alttan 9 numaralı girişten gelen kabloyla bağlı zaten sorun o 3 lü otomatta galiba

Kontrol kalemiyle size ne kadar anlatsam anlamazsiniz. En mantiklisi seyyar lamba.

Evet en mantikli bu.
muhtemelen dediğiniz gibi zira bende sigortaları simensle değiştiğimde sorun devam edince öyle tahmin ettim, peki hocam son sorum bu 3 lü otomat dediğimiz yani 1 den 11 e kadar numaralandırdığım objeyi komplemi değişmem gerekiyor? eğer öyleyse birtane ürün önerirmisiniz markasını watını fln ve o taktığım simens 16b sigortlar iyimi ? diğer megalarıda aynı simenten takayımmı? çok sağolun.

Hele bir dedigimi yap bilgi ver sonrasi Allah Kerim.

Forum istatistikleri

Konular
128,163
Kullanıcılar
449,927
Son üye
yusuf2023

Yeni konular

Geri