Sigorta panosundan üçlü uzatma priz çekmek

• Konbuyu başlatan cataseven
  • Başlangıç tarihi

cataseven

Üye
Merhaba,

Sigorta panosunun hemen yan tarafına kaliteli bir markanın 3 lü uzatma kablosunun fişini keserek ama kendi kablolarını kullanarak hat çektim.

Her ne kadar kaliteli bir ürün olsa da uzatma fişlerinin kabloları ttr kablo oluyor. Bu sorun teşkil eder mi?

Ek bilgiler: 30mA KAR var, uzatmanın fazı boştaki kullanılmayan bir sigortaya bağlandı.

erhan_tr

Paylaşımcı üye
Merhaba,

Sigorta panosunun hemen yan tarafına kaliteli bir markanın 3 lü uzatma kablosunun fişini keserek ama kendi kablolarını kullanarak hat çektim.

Her ne kadar kaliteli bir ürün olsa da uzatma fişlerinin kabloları ttr kablo oluyor. Bu sorun teşkil eder mi?

Ek bilgiler: 30mA KAR var, uzatmanın fazı boştaki kullanılmayan bir sigortaya bağlandı.
Kaliteli ürünler 3X1.5 kablo kullanır. Sigorta panosu yanına hat çektiğinize göre muhtemelen modem için kullanacaksınız.
TTR olması sorun yaratmaz ancak kullandığınız sigortanın kaç amper olduğu önemli.
Düşüncemin aksine yüksek amperajlı bir yük beslenecek ise güç değerini belirtmeniz gerekir.

Konu Sah

cataseven

Üye
@erhan_tr Teşekkür ederim. Aynen modem için ve ayrıca arada bir elektrik süpürgesi vs bağlamak için kullanacağım. B20 Siemens sigorta kullandım.

Yeni mesajlar

Forum istatistikleri

Konular
114,239
Kullanıcılar
418,562
Son üye
Asilberk12

Yeni konular