Sigma 18000 İnv. Klima E3 Arıza Kodu

coolastra

Üye
Merhaba arkadaşlar forumda araştırmama göre Sigma klima arıza kodları sadece Ahmet YT isimli arkadaşta var bende forumu fazla kullanmayı bilmediğim için özelden yazamadım eğer kendisi görür ve Kodları paylaşırsa sevinirim.Başka bilen arkadaşlarda varsa paylşımlarını bekliyorum.Şimdiden teşekkürler

İyi bir topraklama değeri sıfıra ohm'a yakın olan değerdir. Fakat her işte olduğu topraklamadada maliyetler önemli, onun için iyi bir topraklama değeri izin verilen değerler içinde olandır.
Topraklama ölçümü ister endüstriyel bir tesis ister bir ofis binası olsun her işletme için kritik bir öneme sahiptir.
kusura bakma yeni gordum e3 arizasi disunite fanini kontrol et calisiyormu power modul arizasidir fazla isinmis olabilir fan kondanseri ayni zamanda modulu sogutur

Son düzenleme:
e17 arızasının ne olduğunu öğrenebilirmiyim sanırım power modul arızası modülün tamir şansı yokmu acaba?

evet e 17kesinliklepower modul tamiri yok ancak sonucta inverter modulu entegre neredeyse hic zarar gormez iyibir elektironikci yapabilir biz daha hic tamir ettirmedik yenisiile degistiriyoruz orjinal hic degistirilmemis modullerin uzerinde ayrica zift var onun icin kontrolu zor diyer markalarda genellikle direncler arizalaniyor istersen kontrol ettir

Ahmet bey işin açıkcası bende klimacıyım ama bu güne kadar inverterli klima arızası hiç yapmamıştım onun için power modülü söktüm hatta üstündeki zifti bile temizledim işin aslı elektronik bilgim yeterli sayılır ama sanırım bir elektronikçinin kontrol etmesi daha iyi olur. Ben yeni kartın siparişini verdim zaten ama bu işler kurcalaya kurcalaya öğreniliyor. siz daha iyi bilirsiniz sanırım artık yeni modüllerde bu arıza pek fazla olmuyormuş.

orjinal modul degistirildikten sonra tekrar ayni arizayi gorteren cikmadi yeni modulu takarken dikkat edin soketlerin yerleri degisiktir tamamen ayni modul gelmez uzerindeki kodlara gore takmaniz gerekiyor kolay gelsin

şef arıza kodu var paylaşabilirmisin sigmaları bulmak zor ;)

orjinal modul degistirildikten sonra tekrar ayni arizayi gorteren cikmadi yeni modulu takarken dikkat edin soketlerin yerleri degisiktir tamamen ayni modul gelmez uzerindeki kodlara gore takmaniz gerekiyor kolay gelsin
AHMET BEY BU MODULU SİZDEN TEMİN İMKANIMIZ VARMI AYNI SIKINTIYI BENDE YAŞIYORUM

Forum istatistikleri

Konular
127,950
Kullanıcılar
449,598
Son üye
kadir12366

Yeni konular

Geri