Siemens v 20 sınamıc hız kontrol

merhabalar kolay gelsın cumleten arkadaslar v20 sinamıc hakkında yardıma ıhtıyacım var ben guneş panellerıyle çaliştıryorum sürücüyü ama sıfırdan 50 hz ye kadar süreklı çalısıyor yani bunu 25 hz de altında çaliştırmka ıstemiyorum nasıl yapabılırım

ustam teşekkürler öncelıkle cevabın için ben cihaza hakımım ama bu dökümanları bayadır okudum sadece çözemedim 25 hz altında motor çalişasın die ugraşıyorum yıllardır bulamadım 1080 ve 1082 paremetrelerini neden çaliştramıyorum anlaya madım işin dogrusu uyku modunu da aktif edıyorum ama olmuyor sanırım bu özellik Şebeke gerilinde çalişiyor solar panel voltajı dengesız oldugu için cevap vermıyor son kanaatım bu yönde bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevınırım

ustam teşekkürler öncelıkle cevabın için ben cihaza hakımım ama bu dökümanları bayadır okudum sadece çözemedim 25 hz altında motor çalişasın die ugraşıyorum yıllardır bulamadım 1080 ve 1082 paremetrelerini neden çaliştramıyorum anlaya madım işin dogrusu uyku modunu da aktif edıyorum ama olmuyor sanırım bu özellik şebeke gerilinde çalişiyor solar panel voltajı dengesız oldugu için cevap vermıyor son kanaatım bu yönde bunu nasıl çözebilirim yardımcı olursanız sevınırım
Besleme gerilimi dc-ac hangisi?

Merhaba İsmail Bey ;

Aşağıdaki video ile giremediğiniz menülere girebileceğinizi düşünüyorum.

Programlama yaparken girdiğiniz parametre ile ilgili bir durum olduğunu düşünüyorum.

Kolay gelsin

Teşekkürler çok sağolun
Kitapçiğinda yazmayan parametre leri de buldum ama yine de istediğim hz de çalıştımadım

P1080 = 25 yapıp deneyin.
P1080=Minimum frequency [Hz]

P1080 = 25 yapıp deneyin.
P1080=Minimum frequency [Hz]
son çarem bu işlem kaldı kardeş çok teşekkürler ilgin için en kısa zaman da denicem geri dönücem burdan başkalarına da faydamız olsun teşekkürler herkese

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri