Siemens Step 7 microwin v4 SP8 & SP9

böyle bi hata veriyor ne yapmam gerek

in order to install a never version of STEP7-Micro/WIN V4.0 you must first uninstall STEP7-Micro/WIN V4.0 from add/remove programs. after completing the uninstallation restart this setup will now exit

Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
böyle bi hata veriyor

in order to install a never version of STEP7-Micro/WIN V4.0 you must first uninstall STEP7-Micro/WIN V4.0 from add/remove programs. after completing the uninstallation restart this setup will now exit

bende sımdı ındırıyorum bakalım olacakmı. sız neyaptınız sorunu cozebıldınızmı

ne zamandır bu bilgiye hasretim cok tesekurler

böyle bi hata veriyor ne yapmam gerek

senin bilgisayarda daha önce kurulmuş eski bir sürüm var onu kaldır ondan sonra devam et diyor.

arkadaslar bilgisayarımda win 7 64 var mic/win or mic/dos diye bir klasor arıyor ne yapmalıyım ?
xp mod kurdum aynı hatayı veriyor acil yardım istiyorum

arkadaslar bilgisayarımda win 7 64 var mic/win or mic/dos diye bir klasor arıyor ne yapmalıyım ?
xp mod kurdum aynı hatayı veriyor acil yardım istiyorum

Siemens sitesindeki Microwin V4 sp8 ve 9 update
Yani bilgisayarında daha onceki versiyonlardan biri kurulu olacak onu silip V8 veya V9a gececeksin.Win7 64 bit için gecerli olan update V9.
Bunun için önce v6 veya daha aşagı bir versiyonu PC ne kurmalısın.
V9 kurmak istediğinde gidip eski versiyonu bulacak onu uninstall edip yenisini kuracak.
Kolay gelsin.

Forum istatistikleri

Konular
128,132
Kullanıcılar
449,847
Son üye
AhmetK06

Yeni konular

Geri