Siemens Siwamat XL 53211 Çamaşır Makinası

jım beam

Üye
siemens sıwamat xl 53211 makina ıstma gecince veya daha önce icinde suyla duruyor bi süre bekleyip tekrar calısınca devam ediyor rezinstans ve ntc yi kontrol ettim motor tako su ve kömürlere baktım hersey normal gözüküyo kart la alakalı olabilirmi yardımcı olabilirmisiniz durdu leti flas yapıyor kapatıp acınca sıkma ya gecip devam ediyor reset yaptım ama birsey olmadı simdiden tessekür ederim

soket temassızlıgı ,çürük lehim veya kapı kilit hatası

Merhaba! 53211 Siemens Sıwamat XL çamaşır makinem, "sıkma" seçeneğinin dışında, hiç bir programda sıkma işlemi yapmıyor. İçinde suyla öylece duruyor. Bu yüzden önce " bosaltma" ya basiyorum, sonra da "sıkma"ya ...Ancak bu sekilde yıkama sonlanabiliyor...Neden dolayı böyle bir sorunu var acaba? Bilgi verirseniz sevinirim.Teşekkürler. ..

Son düzenleme:
alt köşedeki filitre kapağını söküp filitre çini temizleyin.hortum içinde çorap vs. kalmış olabilir.

Bilgi için teşekkür ederim...
Filtre kapağını açtım, kirli su akti. İçerdeki parcayi çevirerek çıkardım. Bu parçaya dolanmış herhangi bir şey yoktu.Hortumun içine nasıl bakabilirim ? Pervane gibi bir şey var orada sanırım. O parçayı da mı çıkarmam gerek hortumun içine bakmak için? Yoksa yetkili birinden yardım mı alayım? Tekrar tşk.ler...
Bir de; makine sıkmaya geçemeyip, su içinde öylece kalınca dışarıya şu aktiriyor. Banyo şu içinde kalıyor.

Son düzenleme:
Aynı makineden bendede var boşalma dışında hiç bir programda çalışmıyor sizce sebebi nedir

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,599
Son üye
Gksn

Yeni konular

Geri