Siemens (S7-200) Plc Programlama ve Uygulamalar

s7 200 lerle lg marka servo sürücüyü kontrol edebilir miyim.Profibus protokolunden.Veya şöyle sorayım:S7 200 PLC ile servo sürücü kontrol edebilir miyim.

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
littlemule ' Alıntı:
s7 200 lerle lg marka servo sürücüyü kontrol edebilir miyim.Profibus protokolunden.Veya şöyle sorayım:S7 200 PLC ile servo sürücü kontrol edebilir miyim.
littlemule ' Alıntı:
evet arkadasım yapabılırsın bunu servo sürücüde bulunan plc yapabılır sadece

bende bişey sorcaktım bu motor kontrolüyle ilgili uygulamayı yapmak istiyorum.siemens s7-200 temin edicem.bunun için bir breadboard 3 tanede minik dc motor kullansam olurmu acaba yada led yaksam söndürsem mesela lütfen acil aydınlatın beni :(

evet arkadaşlar biz panasonic servo drivers ile panosonik servoyu haberleştirerek simens s7 200 ile sürdük.programı bende var istiyene verebilirim

örnekler oldukça yararlı oldu .paylaşım için tşk.

siemens plc ile step motor nasıl kontrol edilir. yardımcı olan olursa çok memnun olurum.

Forum istatistikleri

Konular
127,956
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri