Siemens S7 200 Password Kırabilen Program Var mı?

üstad ellerine sağlık bu gün bu programı denedim super çalışıyo :eek:
bi program yazdım şifreledim plc yi kapatıp açtım verdiğin programla
şifreyi gördüm bundan iyisi olmaz sağol
siemensin LOGOsu için böyle bi şey var mı acaba ;D

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
SN:ahmetbogus ilginizden dolayı size teşekkür ederim.izinden yeni döndüm prg indirip denedikten sonra yorumumu yazarım.

üstadım allah senden razı olsun,prgram çalışıyor ve yedeğimi aldım başarılarının devamı dileğiyle.saygılar.

Denemedim ama şimdiden teşekkürler..

sevgili arkadaşlar,
s7200 microwin v4.0 ile yazılmış bir program kodu var elimde fakat v4.0 programı yok dolayısıyla PLCye yükleyemiyorum. elimde microwin 3.2 var. 4.0 versiyonunu bulabileceğim bir yer varsa bildirebilirseniz sevinirim. teşekkürler...

Siemens s7 200 plc üzerindeki programa ulaşamıyorum şifre koyulmuş şifreyi kırarak yada şifreyi kırmadan üzerindeki yazılımı kopyalayarak gerekli değişiklikleri yapıp tekrar üzerine yazabilirmiyiz bu konuda profesyonel yardıma ihtiyacım var ilgilenenler lütfen mail adresimden bana ulaşsınlar teşekkürler..

arkadaşlar programı yükleyemedim yayımcı doğrulanmıyor diyor başka yerdede bulamadım ilgilenen olursa sevinirim teşekkürler

S7200 CPU 224'Ün şifresini almak için profesyonel yardım almak istiyorum diye yazmıştım hiç cevap gelmedi benim plc de eeprom bellek varmıdır hepsinde oluyor mu varsa ponyprog programıyla bunu nasıl yapabilirim detaylı şekilde anlatırsanız memnun olurum teşekkürler.

s7200.exe yı çalıştıryom.yapıyorum time out yazıyor ayrıntılı tarif edermisin

kardeş ayrıntılı olarak tarif edermisin ben usb ppı kablosu ile plcye haberleşyorum ama şifre programını calıştırınca password yazan yerde time out yazıyor

Bu program com portlu ppı kablosu için ve cpu222 için yapıyor cpu224xp için ve ppı usb veya pc adapterden okuyan program varmı yardımlarınızı beklıyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

Forum istatistikleri

Konular
127,954
Kullanıcılar
449,604
Son üye
baba pero

Yeni konular

Geri