Siemens S7 200 Password Kırabilen Program Var mı?

batınay

Üye
sn.üstadlar siemens s7 200 de password var bunu nasıl kırabilirim,bilgisi olan üstadlardan yardım bekliyorum.Yardımlarınz için şimdiden teşekkür ederim.Çalışmalarınızda başarılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
içinde 24c02 serieeprom var onu sök okut ve hex dosyasını bana gönder sana şifresini bulayım

sn erguncaliskan makina 24 saat çalıştığı için eprom u sökmeye zamanımız yok bunun başka bir yolu yokmu acaba ilginizden dolayı teşekkür ederim.

batınay ' Alıntı:
sn erguncaliskan makina 24 saat çalıştığı için eprom u sökmeye zamanımız yok bunun başka bir yolu yokmu acaba ilginizden dolayı teşekkür ederim.
bunun baska bır yolu var bana gore ama senın onu yapabılmen lazım arkadasın dedıgı entegreyı hazır edeceksın hemen onu yedekleyeceksın .vede onu arkadasa gonderecen.ayrıca senınde program yedegın olacak

sn.gezer77 benim burdaki amacım plc deki programın kopyasını almak ve yedeklemek

ayrıca program yedeğim olsa plc yi değiştiririm kurtulurum bu dertten.

arkadaşlar entegre numarasını yalnış yazmışım 24c02 değil 24c64 olacak :-[

sanırım bu program işinize yarar, eger yarar ise mesajı begenin
yok eger yaramazsa yorum yazın lutfen neden yaramadı diye .

Ekli dosyalar

• S7-200.exe.zip
    8.9 KB · Görüntüleme: 1,062
bu program "s7200 password reader" olarak geçiyor.şifreyi buluyor sadece . yani silme gibi bişe yapmıyor.
ppi kablo ile bağlandıktan sonra çalıştır o kadar.
tabi baglanacagın cpu nun adresini dogru girmen gerekir resimde 2 olarak yazılmış
yok adresini bilmiyorsan serarch checkbox ını seçmen gerekir o zaman otomatik olarak cpu yu arıyor yani 1-126 arası adresleri tarıyor.

Forum istatistikleri

Konular
127,959
Kullanıcılar
449,606
Son üye
rasit.

Yeni konular

Geri