Siemens s7-1200 Kitap Hakkında

kacmazzz

Üye
Arkadaşlar herkezin geçmiş bayramı kutlu olsun:

internette plc egitimi veren bir şirketin s7 1200 egitim kitabı cıkardıgını gördüm almayı düşünüyorum kitabı daha önce alan yada bilen biri varsa kitabın içerigi hakkında bilgi verebilirmi

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
bu döküman herkezin işine yarar.. zaten büyük ihtimalle bu dökümanı Türkçe ye çevirmişlerdir.

Ekli dosyalar

• s71200_easy_book.pdf
    8.7 MB · Görüntüleme: 129
önerdiginiz döküman ingilizce bir döküman ve elimde bulunuyor fakat yeteri kadar ingilizce bilmedigim için yararlanamıyorum ama yinede öneriniz için sagolun

Arkadaşlar herkezin geçmiş bayramı kutlu olsun:

internette plc egitimi veren bir şirketin s7 1200 egitim kitabı cıkardıgını gördüm almayı düşünüyorum kitabı daha önce alan yada bilen biri varsa kitabın içerigi hakkında bilgi verebilirmi
Arkadaşlar yokmu bir önerisi olan bilgi verebilecek biri

hocam ben hala arıyorum bulursam önce ben ekliyeceğim buraya

Piyasada ücretsiz Türkçe hiç dosya yok arkadaşlar.Daha çok yeni olduğu için zaman alacaktır.Siemens Türkiye'ye baskı yapmak lazım.

hocam valla doğru söylüyorsun. siemens türkiye easy book u dahi türkçeye çevirmekten aciz. bu adamlar satıştan başka bir iş bilmezler mi?
Neredeyse 30 dile yakın s7 1200 system manual çevrimi var türkçesi yok sinirlenmemek elde değil.

arkadaşlar Untitled Document s7-1200 plc kullanımı ile ilgili kitap çıkartmışlar.incelemenizi tavisye ederim..

Bizzat siemens'in yetkilisine telefon açtım hala türkçeye çevirmemişler s71200 dökümanları çok ayıp çok!

ben dediğiniz kitabı almıştım memnunum tavsiye derim

Forum istatistikleri

Konular
127,952
Kullanıcılar
449,600
Son üye
psychedelic

Yeni konular

Geri