Siemens S5 Program Yükleme ve Kullanımı

Teşekkür ederim ama ben pg 685 kullanıyorum ve dosyayı cpu ya göndermek istiyorum .Bu konuda yardım edebilirmisiniz

KNX Standardı, küçük bir rezidansın içerisindeki aydınlatma, perde panjur, klima kontrolünden, Dünya’nın en büyük havalimanlarındaki aydınlatma otomasyonu gibi çözümler için tercih edilen bir Dünya standardıdır.
Yazımızda endüstrinin can damarı sayılabilecek PLC’yi inceleyeceğiz.
Arkadaşlar işyerinde siemens s5 115u ya PG 685 kullanarak yedeklenmiş programı yüklemem gerekiyor.PG 685 kullanarak dosyayı cpu ya nasıl yüklerim .Ayrıca yükledikten sonra yapmam gereken bir şey var mı?

Cpu üzerinde turuncu RAM kartı takılı.

Sorununuzu halledebildinizmi ?
Baya bir süre geçmiş...

Ram durumunuzu kontrol ediniz sıkıntı ramdende kaynaklanabilir.

arkadaşlar bir problemle karşı karşıyayım çözebilirsek çok sevinirim...
Simatic Step5 v7.2 software Win-Xp servicepack1 yüklü olan laptop çöktü ve bir şekilde içindeki c:/step5>> S5_home, S5_ins, S5_sys dosyalarını aldım ve bir kurulum gerçekleştirmeden Servicepack-2 win-xp olan pc'ye aktardım..ancak step_win.exe ye tıkladığımda dos ekranı gelip ardından hemen kapanıyor..böyle olunca s5_ins içindeki install.exe yle tekrar kurmaya çalıştım ancak standart kurulum veya local kurulumda F6 tuşuna bastığımda yüklemeyi gerçekleştirmiyorum..S5_ins ile ilgili bir yazı geliyor..daha önce kurulumunu hiç yapmadım..oyüzden yardımlarınızı bekliyorum..

arkadaşlar bir problemle karşı karşıyayım çözebilirsek çok sevinirim...
Simatic Step5 v7.2 software Win-Xp servicepack1 yüklü olan laptop çöktü ve bir şekilde içindeki c:/step5>> S5_home, S5_ins, S5_sys dosyalarını aldım ve bir kurulum gerçekleştirmeden Servicepack-2 win-xp olan pc'ye aktardım..ancak step_win.exe ye tıkladığımda dos ekranı gelip ardından hemen kapanıyor..böyle olunca s5_ins içindeki install.exe yle tekrar kurmaya çalıştım ancak standart kurulum veya local kurulumda F6 tuşuna bastığımda yüklemeyi gerçekleştirmiyorum..S5_ins ile ilgili bir yazı geliyor..daha önce kurulumunu hiç yapmadım..oyüzden yardımlarınızı bekliyorum..

c içerisinde gizli an zz gibi bir dosya olacak orada şifre dosyaları var omları da keserek kullan

Forum istatistikleri

Konular
128,133
Kullanıcılar
449,850
Son üye
umutbaysal9

Yeni konular

Geri